Wpis z mikrobloga

Poszukuje dobrych słuchawek do telefonu. Będą używane głównie z s22, ale jeszcze mnie nie #!$%@?, żeby wydawać na słuchawki tyle pieniędzy ile kosztują te galaxy buds. Do audiofila mi bardzo daleko. Fajnie jakby miały opcje „odcinania” od otoczenia.
Powiedzmy, ze mogę zapłacić tak max 3 stówy, żebym nie miał bólu dupy, ze za duzo wydałem na taka bzdurę.
Polecicie coś?
#sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #android #pytanie
  • 42
  • Odpowiedz
@Zlpnc: obczaj Soundcore P3, a jak za drogie to P3i. Obydwa z anc, obydwa z kuponem rabatowym na amazon.de Jak chcesz coś topowego, to szukaj Liberty Air 3 pro na promce, ale za te to trzeba dać tak z 550 zł.

@misioneos: jeszcze był cashback 300 zł jakiś czas temu i szło ustrzelić za ~110 zł, jak się brało w Orange
  • Odpowiedz
@Zlpnc: Jakbyś szukał chińczyka to do zwykłych kablówek masz specjalne kable bluetooth lub zauszniki bluetooth. Jakaś opcja zawsze jest. Link Ali

Sam kiedyś biegałem ze słuchawkami od chińczyka, później jakieś Sony za 200+ miałem (dalej chińczyk lepszy był)
Aktualnie team iPhone więc wywalona kasa na airpodsy pro 2. Kiedyś nie do pomyślenia kwota. Ale jeżeli chodzi o granie (ta sa lepsze jeszcze modele innych marek -ale ekosystem tu grał rolę) to
  • Odpowiedz
@Zlpnc: sprawdź LG FREE Tone FP8. kosztują około 370-390zl ( to nadal 300, ale tak naprawdę bliżej 400 ;)
Miałem je równocześnie z AirPods Pro 2 wiec niby top jeżeli chodzi o dźwięk i wygłaszanie.
W mojej opinii różnica w ANC pomiędzy nimi była znikoma. Jakość dźwięku w LG tez jakoś nie odstawała ( szczególnie jak nie masz „ucha” do tych detali)
  • Odpowiedz
@Zlpnc: Weź nie słuchaj tych paszczaków co to mówią "Za 300 złotych to Ty kabla nie kupisz, a co dopiero słuchawki z ANC" albo" dołóż 500 zł i masz już coś co można nazwać słuchawkami, oczywiście bez ANC". Uwielbiam takich.

W Tym budżecie, idealnie do 300. A można i za 200-250zł : Xiaomi Buds Pro 3

Kupiłem je przez przypadek i serio jestem zadowolony. Kupiłem je różowej i mojej mamie. Jakość
  • Odpowiedz
@Zlpnc: jak wychodzi najnowszy samsung to ludzie którzy kupują go w preorderze, dostają budsy, ja zakupiłem tak galaxy buds + oraz buds2, poszukaj na allegro lokalnie i olx zaplombowanych wersji tych słuchawek, za 300zł dało się nie dawno jeszcze wyciągnąć wersje 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zlpnc: na jakiejś dobrej cebuli udało mi się wyrwać w pakiecie 2 pary Galaxy Buds Live po bodajże 180 zł/szt. Lata tego trochę na olx, jeszcze w folii. Poluj też na pepper bo często jest Cashback od Samsunga.

Kształt mają dość dziwny, ale są zaskakująco wygodne. Nie wypadają z ucha przy normalnym użytkownika.

ANC jakieś jest, ale nie ma co wymagać cudów wymagać od otwartej konstrukcji. Niemniej czuć różnicę z ANC
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cucaracha: typie nie zesraj się, napisałem że nie wiem ile airpodsy kosztują, założyłem ze mniej bo te słuchawki wyszly #!$%@? siedem lat temu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zlpnc: Huawei freebies 4i, teraz mam buds 2 i and tam wcale nie jest jakieś tragiczne. Bardzo dobrze tłumiły otoczenie, jakość dźwięku bardzo spoko. Gdybym nie wyrwał buds 2 za 100zł dalej bym wiedział z huawei
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zlpnc: z anc Huawei freebuds 4i mają całkiem niezłe anc. przesiadłem się z nich na najdroższe free buds pro 2 i mówiąc szczerze nie uważam żeby przeskok był jakiś ogromny.
  • Odpowiedz