Wpis z mikrobloga

Nie wiem na #!$%@? mi ten Instagram, Facebook i to całe gówno, widzę tylko jak koleżanki z technikum bawią się w najlepsze podróżują po #!$%@? Barcelonach, Berlinach i po Tajlandii(Tak to się dzieję aktualnie teraz na moich oczach, nie zmyśliłem tego). Pozostaje mi tylko na to patrzeć gdzie ja w swoich 4 ścianach przegrywam życie w najlepsze #!$%@?
#przegryw
Smiecior - Nie wiem na #!$%@? mi ten Instagram, Facebook i to całe gówno, widzę tylko...

źródło: comment_1672882734OoyCf6j3WFv2AsSOlixj2Y.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Smiecior: Bo życie kobiet to życie na ultra-easy mode. Chłop jak chce wyjechać na wakacje to musi na to sam zapracować, a z moich obserwacji wynika, kobiety najczęściej ktoś sponsoruje czyt. beciak funduje jej wakacje z okazji urodzin czy coś bo tak wypada i tak się właśnie żyje xD Z resztą spójrzmy prawdzie w oczy - która kobieta robiąca średnio za najniższą krajową w gówno-urzędzie może sobie pozwolić na samodzielne wakacje
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Witam, jeżeli mówisz o przelotnych relacjach, czy związkach kilku miesięcznych, czy nie wiem, nawet 3 letnich to tak - masz rację, trzeba być idiotą żeby płacić za babę. Natomiast w związku wieloletnim, czy szczególnie w małżeństwie, to chyba naturalne, że facet zarabia znacznie więcej, bo kobieta to kobieta, i powinna zarabiać mniej nie facet, albo po prostu nie pracować i zajmować się domem, i wtedy oczywiście facet wręcz powinien się
  • Odpowiedz
@Ulyssos: @laga_dyga: literalnie przez setki lat bylo tak, ze chlop pracowal, a baba siedziala w domu. Powiedzcie swoim dziadkom lub pradziadkom, ze byli simpami bo utrzymywali samodzielnie rodzine ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gaahl75: nie żyją, mi chodziło bardziej o to że dzisiejsze czasy są trudniejsze i zarabianie średniej krajowej aby utrzymać rodzine to za mało, ale jeśli zarabiasz już te 30k miesięcznie to spoko opcja. Zaznaczam tu że nie mówię o ludziach ze spadkami w postaci domu/mieszkania/pieniędzy tylko o tych którzy startują od zera
  • Odpowiedz
zarabianie średniej krajowej


@laga_dyga: no całe clou w byciu mężczyzną jest w tym, żeby nie zarabiać średniej krajowej, tylko zarabiać tyle, żeby utrzymać swoją rodzinę na dobrym poziomie.
  • Odpowiedz