Wpis z mikrobloga

Który z tych sklepów jest najbardziej godny zaufania do zakupu smartfona w LEASINGU? Chodzi mi przede wszystkim o obsługę gwarancyjną, rękojmię - integracja z PKO Leasing - wymóg konieczny.

#smartfon #android #zakupy #technologia #pytanie #telefony
czlowiekzlisciemnaglowie - Który z tych sklepów jest najbardziej godny zaufania do za...

źródło: comment_1672875887V10fPHgKdqspSsT6ym4nXH.jpg

Pobierz

Jak wyżej

  • best store 0% (0)
  • deluxury 5.9% (2)
  • foster 0% (0)
  • super tech 11.8% (4)
  • amazon 64.7% (22)
  • net s 0% (0)
  • apollo 2.9% (1)
  • ufo (?) 11.8% (4)
  • Intex 0% (0)
  • dexx 2.9% (1)

Oddanych głosów: 34

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie:
Nie lepiej przez allegro wziąć raty 0% + faktura i odliczenie od razu (do 10k netto nie musisz robić środka trwałego i amortyzować)? Te leasingi na sprzęty są drogie jak cholera, czasem wychodzi nawet 50% drożej niż faktura po wpuszczeniu w KUP. Z dużych sklepów stacjonarnych chyba tylko Media Markt daje raty 0 i fakturę jednocześnie a RTV Euro i Media Expert na pewno nie pozwalają na raty 0%
  • Odpowiedz
Zgoda, problem w tym, że nie ufam sprzedającym na Allegro. Wyślą mi używany telefon i bedę się z nim przepychać tygodniami.


@czlowiek_z_lisciem_na_glowie:
Na alle poza Januszami masz też oficjalne sklepy marek - Samsunga, Apple, Xiaomi czy co tam planujesz kupić. Z większych graczy na pewno wystawia też x-kom, neonet, media markt, rtv euro czy ole ole (i pewnie wiele innych) i spokojnie tym kanałem kupisz u nich raty 0 z
  • Odpowiedz