Wpis z mikrobloga

Nigdy nie potrafiłem zrozumieć jak to jest, że w rodzinach które ledwo wiążą koniec z końcem często rodzi się tyle dzieci. Głupota? Jak inaczej to nazwać? Po co wyrządzać krzywdę sobie, ale przede wszystkim tym dzieciom. Głupota... Jeśli tak, to jak to jest, że z rodziców idiotów powstały całkiem niegłupie i zdolne dzieci? Niegłupie, zdolne i nawet grzeczne, tylko z problemami. Z resztą, o czym tu mówić, przecież pisze to człowiek, którego większość ludzi nazwałaby głupcem. Nie idiotą, nie łajdakiem, a właśnie głupcem.

Dopóki "normalny" człowiek nie zechce poznać ciebie i twojej biografii, wszystko dla niego będzie banalnie proste: „Tyś po prostu głupiutki i jeszcze do tego leń bez ambicji. Ach, no i słabeusz nieudacznik. Problemy przecież to ma każdy i jakoś sobie z nimi ludzie radzą!”
Głupota... Najwyraźniej problemy ze sobą samym potrafią uczynić ze zdolnego, obiecującego człowieka kompletnego głupca i beznadziejną kreaturę.

#przegryw #depresja
  • 5
@bojee_siee: u mnie rodzice ledwo wiązali koniec z końcem, zarabiali bardzo mało i popełniali wiele finansowych błędów co kończyło się pożyczkami i wiecznym zadłużeniem, a mimo to zrobili tylko 1 dziecko
@bojee_siee: To proste. Facet Wkłada ciupage do dziurwy, a jak nie to baba wskakuje na ciupage. Przecież Sekz to podstawowa potrzeba fizjologiczna, taka sama jak jedzenie i picie {Tylko, że od tego się nie umiera fizycznie jak się tego nie robi}. Zdecydowana większość facetów przecież nie będzie walić gruchę do końca swoich dni, jak to robi większość użytkowników portalu ze śmiesznymi obrazkami. Uprawianie sekzów przychodzi samo z siebie, jak to robisz