Wpis z mikrobloga

@Maqnez: Porównywanie ufc do famemma to smiech na sali XD Co do kasy zgodzę się, ale #!$%@? on miał pas w dwóch kategoriach wagowych. Uwazasz, ze gdyby nie darł ryja to by ich nie zdobył?
@4lss: @4lss: Może by zdobył nie odmawiam Conorowi talentu sportowego ale byłoby mu dużo ciężej to "darcie ryja" i robienie show na konferencji i w mediach sporo mu pomogło i chwała mu za to - przykładowo zobacz jak szybko conor dostał walke o pas z Aldo potem mimo porażki z diazem dostał kolejna walke o pas takiemu ufc po prostu opłaca się dawać wielkie walki zawodnikowi który napędza marketingowo gale
@Maqnez: ja Ci przyznaję rację, ale op stwierdził jakoby tylko darcie ryja pozwoliło mu zajść tak daleko, a nie umiejętności. Tak samo jak teraz mamy Paddiego Pimbletta chłop robi dobre show i ludzie chcą go oglądać ale myślę, ze nigdy nie zdobędzie pasa
@4lss: opowi chodziło o stanie się ikoną mma nawet dla janusza przez bycie kimś więcej niż tylko sportowcem 5 posiłków dziennie. W UFC było od #!$%@? mistrzów, ale mainstreamowych dla ludzi spoza kręgu zainteresowanie mma niewielu. Connor to fighter idealny dla promotorów, bo ma kozackie umiejętności i do tego robi show generując sprzedaż.
@4lss: no jeśli się interesujesz to Paddi w ostatniej walce tak dał dupy że cieżko wierzyć że zajdzie gdzieś daleko no a conor był dobry w klatce i medialnie samo darcie ryja nie wystarczy

a co najlepsze miałem go na kuponie i obejrzałem walke i byłem pewien ze kupon w #!$%@? bo w moich oczach przegrał walke ale decyzja pimblett win :D
@4lss Connor był naprawdę dobry, nie był najlepszy, ale był naprawdę dobry jak ja swoje czasy. Paddy? Paddy ma problemy z randomami spoza top 15 XD, gdzie Connor już w (chyba) trzeciej walce w UFC nokautował zawodników z rankingu.