Wpis z mikrobloga

#plaskoziemcy LOL. Nie wiedzialem ze ci durnie na serio istnieją XD myslałem ze to jakis trolling, taki bait, a tak naprawdę to jajcarze od sci-funa XD omg, ale się myliłem XDDD

Fotka ziemi z chinskiego satelity…. I co? 1,1k komentarzy o tym ze to fikcja, ze dobre cgi, ze ludzie są naiwni, wlacz myslenie, mysl samodzielnie itp XD
Zajadłosc z jaką piszą te rzeczy, to raczej nie trolling, oni są wręcz fanatyczni :O na profilowych czesto fotki jakichś narodowców z polską flagą, albo ryje takie menelsko- wsiurskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) np typ stwierdził ze skoro na ksiezycu jest proznia, to niemozliwym jest odbic się za pomocą silnika od powierzchni, a to wszystko to brednie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@?ć to, cały facebook #!$%@?ć i tych troglodytów, ale poraża mnie ogrom głupoty. Ci ludzie tez mają prawa wyborcze, rozmnażają się itd.
#gownowpis #patologiazmiasta #patologiazewsi
  • 7
@Czyste_Buty: po prostu dałeś sobie wtłoczyć do głowy obowiązującą narrację, lemingu. Ziemia jest płaska. Każdy samodzielnie myślący szybko to zrozumie. A ty łykasz papkę przygotowaną ci przez światowe rządy.
@Przypadkowy: Czekaj, czekaj… i jako żołnierz znam prawdę o Antarktydzie tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to było? Antarktydy pilnuje wojsko, ktore zataiło całą prawdę, nie dopuszcza ludzi aby zblizyło się do krawędzi XDD
Kuuuurde fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ta płaska ziemia jest fajowsza, bo ja jestem jakims illuminati masonem, wstajemniczonym co zna „prawdę” XDD a ile mi płacą za trzymanie tajemnicy?
@Czyste_Buty: nie wiem, kim jesteś. Ale jeśli nie wierzysz w to, że Ziemia jest płaska, to nie myślisz samodzielnie. Jest cała masa materiałów w necie dokładnie wyjaśniających, że niemożliwe jest, by Ziemia była kulą. (Ludzie z Australii by poodpadali z ziemi.)