Wpis z mikrobloga

Zauważyliście ilu piesków wardęgi teraz się ujawniło na tagu? Przez 2 lata siedzieli cicho jak ich pan olewał schroniska i nagle jak łaskawie w grudniu, w pośpiechu i pod naporem wykopu wydał 70% kwoty oraz wrzucił rozliczenie to nagle bronią zwyrola.
#famemma #wardega
  • 17
  • Odpowiedz
@pasterzzxc: na wykopie siedzą same chorągiewy - na zmianę kogoś lubią lub nienawidzą. Gdyby teraz np Wardęga zrobiłby filmik o Beatris to cała aferka karmowa poszła by w zapomnienie a wykopki propsowaly by zwyrola jak największego bosa.
  • Odpowiedz
@basilur: Jeśli ktoś jest w danym momencie krytykowany za jakieś jego zachowanie, a kiedy indziej na skutek innego wychwalany, to nie świadczy o byciu chorągiewką. Naprawdę sądzisz, że albo trzeba stać za kimś cały czas murem, albo przeciw niemu? To tak nie działa.
  • Odpowiedz
@pasterzzxc: pieski wardegi, ja jestem enjoyerem logiki, erystyki (chociaz erystyki nie uznaje w pelni, bo jednak erystyka to manipulacja ale przynajmniej na pewnych sensownych zasadach, wiec lepsze to niz nic) i retoryki. A wy je degradujecie.

jakbyscie prowadzili poprawna dyskusje to bym nie musial na was pluc, ale obrzydzacie moje "hobby". Jeszcze jakbyscie mieli socjologie na wysokim poziomie i nia grali, a jestescie prymitywami z zerowa inteligencja.
  • Odpowiedz
@DEJW88: przeciez basilur wysmiewa sie z logiki typowych wypkow xD i tego jak dzialaja, wybieraja sobie codziennie kogo lubia i za co, musza miec wroga, ale tez kogos komu moga possac i zrobic dobrze. I tutaj jest ciagla rotacja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DEJW88: ja mysle ze to juz dziala jak kolko bez konca. Oni juz nie wiedza skad sie to bierze ale czuja ze tak musi byc.

To samo dzieje sie z redditami, jak staja sie za duze to wszytsko robi sie generyczne i wiekszosc decyduje co jest dobeym contentem, a co zlym. Ale nikt nje wie dlaczego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DEJW88: a ja uwazam, ze darzenie kogos emocjami (negatywnymi lub pozytywnymi robisc z niego wroga lub obiekt wielbien) jest prymitywne. Lepiej oceniac fakty i zachowania niz budować narracje na wizerunek kogos.

Ktos robi cos glupiego - > uzyj merytoryki i go wyjasnij. A na wykopie obecnie to dziala jak jakis kult, banda psow co zlatuja sie szczekać bo wreszcie ktos dsje im szanse byv częścią jakiejs grupy.

Nikt myslacy nie bedzie
  • Odpowiedz
@NewBlueSky:

Nikt myslacy nie bedzie sie utozsamial z wykopkami, ktorzy nie znaja sie na erystyce, retoryce. Sa prymitywami, itd.


Akurat wykop w porównaniu do innych społeczności jest tytanem intelektu i merytoryczności, zobacz sobie chociażby na społeczność Watahy, jego widzowie zagrają tak jak im Wardęga powie, wczoraj na streamie przed zrobieniem ankiety "czy pokazywać faktury" na 20 minut przed zrobił im wywód jaki to wykop zły, jak go nękają, jak mu nie
  • Odpowiedz
no wlasnie nie, wykop od kiedy bylem w liceum (kolo 7-8 lat) strasznie zszedl na psy, stal sie zpyt popularny, przyszlo tu za duzo scieku.


@NewBlueSky: Ale tego się nie da uniknąć w otwartych społecznościach, zawsze będą ludzie którzy idą za tłumem.
  • Odpowiedz