Wpis z mikrobloga

Szlak mnie jasny zaraz trafi, mam kupione dodatki do simsów 4, chciałam je pobrać i co? gucio, bo ta ich nowa, #!$%@? apka nie działa, tak jak powinna i nie chce mi zainstalować dodatków. Odpala się, kręci się i do widzenia, ślepa genia. Szukam rozwiązania, piszę z helpdeskiem, reinstalluje 5 razy aplikacje, włączam i wyłączam komputer i dupa. Brakuje tylko, żebym zaczęła robić fikołki. Nic nie pomaga.
Wtedy jak grom z jasnego nieba - kliknij na podstawkę w aplikacji, co z tego, że widzi, że masz ją zainstalowaną na komputerze i przed chwilą ją włączałaś skoro dalej daje możliwość pobrania jej xD Klikam I nagle do tego #!$%@? programu dociera, że gra jest na komputerze i mogę zainstalować dodatki. Nie pozdrawiam EA.
#ea #sims4 #simsy #zalesie #thesims #gry
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JagniecymFuterkiemWalekPokryty: ja używam najpopularniejszych - wonderful whims - mocno rozbudowuje osobowość Simsów, wprowadza między innymi atrakcyjność. Drugi to mc commander - bez tego, nie wiem po co odpalać Simsy - poza tym, że daje możliwość swobodnego zarządzania simsama (możesz zmieniać wygląd, związki itp.), to rozszerza to co dzieje się z npcami - czyli rozwija story progression i masz pewność, że miasteczka nie wymrą.
Z popularnych z których nie korzystam, to bardziej
@Green81: jeśli jeszcze nie zainstalowałeś dodatków i nadal masz problem, to spróbuj poszukać linku instalacyjnego do origina. Nadal można go pobrać, ale został ukryty. Ale link jeszcze krąży na redditach i discordach jak dobrze poszukasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borealny: tak udało mi się zainstalować dodatki, a co origina, ja go miałam, ale chyba już wyłączyli możliwość pobrania gry z jego poziomu, bo jak próbowałam zainstalować dodatki to przekierowywało mnie na stronę z ea app