Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski: Ta gra się świetnie starzeje. Wrażenia i emocje z pierwszego przejścia (w momencie premiery) pamiętam do dziś bardzo wyraźnie - żadna inna gra nie wywarła na mnie takiego wpływu (W3 jest na drugim miejscu).

Zrobiłam sobie specjalnie dłuższą przerwę od RDR2, żeby trochę „pozapominać” poszczególne misje i ich sekwencje i przejść ponownie prawie jak za pierwszym razem. Jestem ciekawa własnych przemyśleń po takiej kilkunastomiesięcznej przerwie i czy uda mi się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lujdziarski: serio to takie fajne? grałem ok 1h i porzuciłem, może by dać jeszcze jedna szanse, bo bylo to świeżo po W3 i czułem, że to nie to
@dzar: Historia i możliwości dla mnie dużo lepsze jak w wiedzminie, to samo odkrywanie znajdziek było dla mnie dużo przyjemniejsze, takie naturalne. Mi siadła gierka, akcja to chyba od 3 rozdziału się tak naprawdę dzieje, Wiedźmin nie ma podbicia, mi sprawiało wszystko radość w tej grze od polowań po samo przyrządzanie mięska czy innych itemów. Byłem zaskoczony, że możesz zwierzynę złapać na lasso i do niej podejść i zabić. God of
@Pitaq: Pewnie uruchomisz, ale raczej kiepsko będzie. Gtx 980 niby mocniejszy, a ledwo co według tego co oglądałem to dawał radę, pewnie max w dobrych momentach wyciągniesz 30 klatek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lujdziarski: aktualnie gram w god of war i jest całkiem spoko, początek jak mówisz trochę męczący jak to w grach bywa ale dalej daje rade. A co do RDR2 to przypomniało mi sie do czego nie mogłem sie przyzwyczaić, do tempa gry, ze panuje sielanka i spokój i wszystko tak wolno sie dzieje
@dzar: Takie czasy były, ludzie się po prostu nie spieszyli, szczególnie poza miastami, które w tamtych czasach mocno przyspieszyły ich życie. Zresztą było to widać jak się przyjechało w grze do Saint Denis(chyba tak się nazywało). Wydaje mi się, że to zamierzone działanie twórców. Cała gra to w zasadzie ukazanie zderzenia dwóch światów, wymierającej prerii i kowbojów i rodzącej się rewolucji przemysłowej,przedsiębiorców itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paveu2: domyślam się, że to celowe ale w ten sposób nie patrzyłem na to, dzięki za nakierowanie:D i tym o to sposobem, po god of war zrobię drugie podejście do rdr2