Wpis z mikrobloga

Niedlugo po chyba 2-3 latach bede reinstalowal system na lapku i desktopie. Zawsze po prostu kopiowalem foldery typu dokumenty i pulpit, ale moze macie jakies lekkie bezplatne narzedzie do backupu? Dawno tego nie robilem i wolalbym nie zapomniec o niczym, chociaz w zasadzie nic nie mam na C:, ale wiadomo jak to jest. Programow jest pierdyliard, dlatego moze polecicie cos.

#windows7 #reinstall
  • 13
  • Odpowiedz
@bzzmaja: widzisz, wlasnie tez mi sie tak wydaje. Chyba jednak po prostu skopiuje sobie dokumenty i pulpit. Chyba nic innego nie mam na C:, ale jeszcze pomysle. Swoja droga to ladnie sie ten W7 trzyma.
  • Odpowiedz
@exdami: Ja używam głównie MacOS i powiem szczerze, że ten system naprawdę nie wymaga formatów. Jako drugi mam win7 na ssd więc też chodzi bardzo fajnie ale do przeglądania neta zdecydowanie ten pierwszy.
  • Odpowiedz
@Janusz_Polak: tez kiedys mialem jak przeinstalowywalem system nawet pare razy w miesiacu :D Czasy XPka, nie mowie, ze byl zly tylko wtedy mialem zdecydowanie za duzo czasu zeby wszystko #!$%@? :)
  • Odpowiedz
  • 0
@bzzmaja: jako ze dzis niedziela, a ja chory to posiedze sobie i poczytam moze odpale cos na swoim sprzecie ;p nie obrazil bym sie bo zawsze chcialem miec w domu ten system
  • Odpowiedz