Wpis z mikrobloga

Ej jak sprawdzić czy audi jest quattro czy nie xD? Na desce rozdzielczej ma napisane quattro i na masce też ma quattro ale w sumie to nie chciało mi się (i wciąż nie chcę) zaglądać pod spód, a więc istnieje jakaś szansa na sprawdzenie tego bez wychodzenia na parking xD? Np. poprzez Vin? Auto kupowane od handlarza więc #!$%@? wie czy to nie jakiś fejk quattro xD
#samochody
#audi
  • 19
W bagażniku (sedan ma we wnęce koła, kombi bliżej kanapy) masz wlepkę z kodami wyposażenia (identyczna druga była wklejana w książce serwisowej) jest tez na niej pojemność, kod silnika i oznaczenie napędu. Chyba że tył jest od drugiego auta, to wtedy nie będzie.
@Sudo_exit: No no to może przynajmniej się psuć nie będzie napęd xD poprzedni właściciel to wgl jakiś zjeb, naklejki "brazzers" i jakieś "hoonigan" wszędzie, plus końcówka wydechu podwójna dospawana do oryginalnego wydechu xD żenada w #!$%@?, wygląda to jak gówno plus spawy wyglądają jakby ktoś tam nasrał.
@rkadjar: co to jest q-pakiet?
@agareas: po vin możesz sprawdzić tutaj: carinfo.kiev.ua ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem czy na innych dekoderach vinu jest. Ale w Custom options obok kodu 1X1 jest Drive layout: Four wheel drive w przypadku quattro