Wpis z mikrobloga

Niesamowite jest jak wiele osób w stylu @Pozytywny_gosc ma bekę z #pua czy ogólnie jakiekogolwiek skillowania podrywu/relacji damsko-męskich, a wystarczy pogadać z ludźmi w pracy, ze znajomymi, z rodziną, przejrzeć social media, przyjrzeć się swojemu najbliższemu kręgowi, żeby zobaczyć, jak bardzo wiele osób nie ma pojęcia jak obchodzić się z laskami.

Na każdym kroku widzę simpiarstwo, stulejarstwo, stawianie tzip na piedestale, uganianie się, a nawet jak już ktoś ma tę mityczną dziewczynę to w wielu przypadkach jest pod pantoflem, na smyczy swojej pani. Dosłownie wszędzie, codziennie. Ba, tych rzeczy nie widać, a one tam są, jeszcze intensywniejsze, jeszcze bardziej żenujące, tylko dzieją się już za kulisami.

#blackpill #przegryw
  • 24
@LatajacyJeczmien: ja piehhdole jeszcze żeś nie usunął multikonta

a wystarczy pogadać z ludźmi w pracy, ze znajomymi, z rodziną, przejrzeć social media, przyjrzeć się swojemu najbliższemu kręgowi, żeby zobaczyć, jak bardzo wiele osób nie ma pojęcia jak obchodzić się z laskami.


@LatajacyJeczmien: XDD Ty za to wiesz

Poradnik obchodzenia się z laskami:
- bądź przystojny i możesz nawet być największą p33zdą z charakteru i pić litrami sojowe mleczko, kobiety będą
Na każdym kroku widzę simpiarstwo, stulejarstwo, stawianie tzip na piedestale, uganianie się, a nawet jak już ktoś ma tę mityczną dziewczynę to w wielu przypadkach jest pod pantoflem, na smyczy swojej pani. Dosłownie wszędzie, codziennie. Ba, tych rzeczy nie widać, a one tam są, jeszcze intensywniejsze, jeszcze bardziej żenujące, tylko dzieją się już za kulisami.


@LatajacyJeczmien: pierwszy lepszy screen z forum PUA: RÓB TO REDPILLOWCU! PRAWDZIWY SAMIEC ALFA ROBI TO NA
P.....c - > Na każdym kroku widzę simpiarstwo, stulejarstwo, stawianie tzip na piedes...

źródło: comment_16727759660cG6e1bciQ15R2BxPbyQOO.jpg

Pobierz
@RyouNarushima: A nie jest tak, że z pua/podrywu jest ciśnięta beka, a jeśli chce ktoś kobietę to wystarczy kwadratowa szczęka i +180cm?

ja piehhdole jeszcze żeś nie usunął multikonta


@Pozytywny_gosc: Czemu multikonta? XD

XDD Ty za to wiesz


@Pozytywny_gosc: Nie nazwałbym się żadnym pua ani nic z tego rodzaju, ale same podstawy mi wystarczą, choćby do tego, aby nie ośmieszać się i nie dziwić się "olaboga jak to ona
Na każdym kroku widzę simpiarstwo, stulejarstwo, stawianie tzip na piedestale, uganianie się


@LatajacyJeczmien: I dokładnie robią PUAsy bo przecież jak nazwać inaczej kogoś kto chodzi pare godzin po ulicy i zaczepia przechodzące dziewczyny tekstami

Hej, poczekaj

Hej, gdzie idziesz?

Cześć, to ty Patrycja?

Siema, my się chyba znamy?


Jak dla mnie to zdesperowany stuleja tyle, że w wersji irl a nie internetowej.
Ale przecież pua to apogeum bycia simpem i beciakiem


@RyouNarushima: Wyjaśnisz? Co jest simpiarskiego/beciakowego w pua? Może po prostu mamy różne źródła wiedzy, ale jak kiedyś czytałem o tych tematach, to głównym clue było to, żeby własnie się NIE uganiać. Brzmi to paradoksalnie w kontekście podrywu, ale to właśnie najgorsze, co można robić. Mam wrażenie, że ludzie kojarzą pua z podrywaczem w stylu Johnny Bravo.

I dokładnie robią PUAsy bo przecież
PUA JEST POCZEBNE BRO! BEZ TEGO NASZ GATUNEK ZGINIE!!!ONER!!


@Pozytywny_gosc: Co do mema - ale wiesz, że nie każdy samiec płodził potomstwo? O to chodzi w ewolucji. Najgorsze jednostki przegrywały i nie przekazywały genów dalej. A co do sekcji "teraz" - nie, nie musisz niczego robić xD Możesz nie przekazać genów dalej i spędzić resztę życia w internecie.

Poza tym nieco odchodzimy od mojej pierwotnej myśli. Moim spostrzeżeniem jest, że na
O to chodzi w ewolucji. Najgorsze jednostki przegrywały i nie przekazywały genów dalej.


@LatajacyJeczmien: o kuhhwa jednak gadasz normalnym językiem, potrafisz zauważyć #blackpill

Mogliby w tym czasie spróbować z 50 innymi laskami


@LatajacyJeczmien: No właśnie w tym problem, że dobrze robią. Facet 170cm 5/10 ma szansę jedną na rok czy KILKA lat, zdajesz sobie z tego sprawę? 50 lasek nie zainteresuje się nagle karłem 170cm z przecięnym ryjem, skoro otwiera
A często w tych "zaczepkach" nie chodzi o sam podryw, tylko po prostu o złapanie luzu, wejście w mindset "mam #!$%@?".


@LatajacyJeczmien: To czekaj podchodzisz do dziewczyn na ulicy bo Ci zależy żeby poznać dziewczyne ale podchodząc chcesz jednocześnie wyrobić mindset, że masz #!$%@?? To może po prostu miej #!$%@? i nie podchodź wcale ( ͡º ͜ʖ͡º).

Widzę ludzi, którzy piszą i trudzą się z jedną