Wpis z mikrobloga

Miruny - nie mieszkam na co dzień w PL, a wyszła taka sytuacja, że jechałem trasa Wrocław - Katowice A4 przed świętami. Przejeżdżając przez bramkę, zdziwiłem się że nie można dokonać zapłaty, chociażby kartą i widziałem jakieś informacje o systemie eToll. Szczerze mówiąc przez święta i nowy rok o tym zapomniałem, a teraz doczytuje, że można kupić bilet wsteczny do 3 (max. 5) dni. Ja wiem, że za niewiedzę się placi, ale czy jest jakiś sposób, żeby to obejść, wykupić jakoś ten bilet zamiast płacić karę 500pln? Jakieś doświadczenia, przemyślenia? Gdzie taka kara przyjdzie? Na adres właściciela pojazdu? #pytanie #kiciochpyta #motoryzacja #kierowcy #podroze #pomocy
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bitrab: poważnie? ostatnio traska Stryków - Konin i oczywiście żadnego info o opłatach, Mirek, którego brałem na blabla powiedział, że jest płatna, więc zainstalowałem apkę i opłaciłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Onionguy: infografika mowi, ze nieplatna, a cennik, ze platna. Dodatkowo jest mowa, ze mozna wybrac etoll lub manualna oplate. Manualna jak wiesz nie istnieje. Dobry #!$%@? xd
@hans-olo-olo Kurcze, ściągnąłem Autopay i nie widzę tej opcji. Jest tylko informacja o 3 dniach. Byłbym megawdzieczny, jeśli masz gdzieś Apke pod ręką i podrzucisz jakiegoś screena, który mnie naprowadzi, gdzie tego szukać. Jechałem pożyczonym autem i nie chce stwarzać kłopotów właścicielowi.