Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, robimy wielkie wietrzenie magazynów! Z tego powodu organizujemy dla Was #rozdajo. Jako, że idzie ochłodzenia pogody a my dbamy o Wasz komfort i ciepełko to rozdajemy zestaw czapkę zimową #dewalt i bezrękawnik LahtiPro w rozmiarze 2XL oraz zestaw czapka zimowa #dewalt i bluza LahtiPro w rozmiarze 3XL lub M. Wygranych wylosujemy spośród plusujących.

Wejdźcie na naszą stronę Domitech.pl i sprawdźcie obniżki na narzędzia i elektronarzędzia.
Domitech - Mirki i Mirabelki, robimy wielkie wietrzenie magazynów! Z tego powodu orga...

źródło: comment_1672733983m1FdyD5894gWHT1gzl2GyY.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Domitech: a nie macie do rozdania 40 kg pokarmu dla gekona? przeszukajcie dobrze ten magazyn podczas wietrzenia, może znajdą się jeszcze jakieś "skarby".

PS. wiem, że za darmo to i ocet słodki, ale żeby robić swojemu sklepowi reklamę rozdając resztki magazynowe w rozmiarze 3XL to już chyba trzeba wejść na jakiś wyższy poziom janusza marketingu.
  • Odpowiedz
@ravnov: @szpecek: @Alpha_Male: Dziękujemy za szczerą opinię. Są jednak osoby dla których jest to pasujący rozmiar, więc mogą się z takiego gadżetu ucieszyć i właśnie do nich skierowany jest to konkretne rozdajo. W opisie od razu informujemy o jaki rozmiar chodzi i nikt nie zostaje zaskoczony :) Nagrody są różne. Różnią się zarówno pod względem formy (bity do wkrętarek, kody rabatowe, odzież i inne gadżety) jak i rozmiarów (jeśli
  • Odpowiedz
Zostały wam śmieci w pojedynczych rozmiarach i wielkie rozdajo XD śmiechu warte.


@dk7pl: Akurat takie śmieci firmy mogłby rozdawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Suchoklatesy mają ból dupci ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Domitech: dopiero co kupowałem szlifierkę mimośrodową dewalta na aku w Casto. Nie dośc, że przepłaciłem to jeszcze bez walizki :( Czy u Was sprzęty DeWalt'a również mają otwarte pudełka celem dodania do niej fizycznej wersji instrukcji i gwarancji?
  • Odpowiedz