Wpis z mikrobloga

Moja rodzina mnie na każdym spotkaniu męczy o dziewczynę, że stary kawaler a oni czekają na wnuki. No #!$%@? 1/3 spotkania to #!$%@?, że jak to ja ciągle sam. No i pijany wujas PiSowiec na imprezie mówi "No Paweł, a może ty chłopaków wolisz? Hehe" a ja odpowiedziałem na głupią zaczepkę "No może wolę" i nagle GROBOWA CISZA.. "żartujesz?" Dopytuje wujas na co odpowiadam "a to coś złego?". I wtedy ten wstał i krzyczy, że jak to? Chłop z chłopem? Ja cię do burdelu zaprowadzę zobaczysz jak to z kobietą i przestaniesz wydziwiać. Przecież to CIĘŻKI GRZECH! ( ͡° ͜ʖ ͡°) (dyskusja rodzinna jak na obradach sejmu xD) ja spokojnie odpowiadam, że mam to w dupie. A ten się zabrał, bo on z pedałem przy jednym stole nie będzie siedzieć. A ja reszcie zszokowanej mówię, że na mnie też już czas i komu w drogę temu #!$%@? w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) na następny dzień matka z ojcem przychodzi do mnie i się pyta ale jak to? To im powiedziałem prawdę, że tak naprawdę nie jestem gejem tylko miałem dość docinek ze strony rodziny i dlatego tak odpowiedziałem. A dziewczyny nie mam, bo żadnej się nie podobam. Próbowałem zagadywać na ulicy czy zakładać aplikacje randkowe i zawsze to nagle miały chłopaka, nieliczne były na tyle szczere, że mówiły wprost że im się nie podobam. Na co ojciec "no synu, w końcu znajdziesz jakąś pannicę, pojedź na dyskotekę tam dużo wolnych" xDDD i matka dodała, że MAM ZADZWONIĆ DO RODZINY I JĄ PRZEPROSIĆ ZA GŁUPI, ŻART BO NIE JESTEM GEJEM ( ͡° ͜ʖ ͡°) (XD czacie to) powiedziałem matce, że rodzinę to ja mam teraz w czterech literach po czym pokłóciłem się jeszcze z rodzicami xD

podsumowując: -rodzina nienawidzi mnie za bycie gejem ( choć nim nie jestem, ale nie ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
-rodzice się ze mną pokłócili, bo okazałem się nie być gejem xD
-sylwestra i resztę życia spędzę samotnie jak jakiś latarnik, bez kobiety, rodziny i znajomych.
-z plusów już się skończą januszowe teksty przy stole, bo wspólnych świąt nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirki pijcie ze mną kompot.

  • 42
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Dragon_Lord_2137: nawet jestem w stanie uwierzyć w taką historie. Różnica w podejściu do gejozy, między starym pokoleniem, a młodym, jest olbrzymia. Starzy ludzie nie są w stanie ogarnąć, jak można sobie nic nie robić z bycia nazwanym gejem.
  • Odpowiedz
@Dragon_Lord_2137: wiesz, wyglad to jedno. Ale z opisu troche smutne, bo zamiast powiedziec wprost mu zeby zamknął jape z tymi pytaniami bo ci przeszkadzaja co roku, to sam sobie robisz kolejne. Zastanow sie nad soba, czy nie warto jednak zmienic czegos w sobie, bo to moze nie o wyglad chodzi u ciebie. ale o brak pewnosci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Argony: Od dziecka wyzwisko „ty pedale” było najcięższym kalibrem choć mało kto tak naprawdę wiedział, co to w rzeczywistości oznacza. A co głupszy jak już się potem dowiedział i w ciężkich bólach połączył kropki to wyszło mu, że geje źli.
  • Odpowiedz
@Dragon_Lord_2137: jak mnie meczyli czy mam chlopaka to mowila, ze nie jednego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wiadomo, że dziewczynom łatwiej znaleźć chłopaka niz na odwrót. Ale wierze w ciebie miras, moj brat cioteczny dopiero teraz okolo czterdziestki znalazł dziewczyne, chciaz wcsesniej mial jakies na chwilę. Nigdy nie jest za późno. Taką rodzinkę to serio #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tulam (
  • Odpowiedz
@Dragon_Lord_2137: ja wyprowadzkę od rodziców i z rodzinnego miasta uważam za najważniejszą decyzje życia. Też miałem podobne docinki ze strony rodziny. Teraz mam ich wszystkich w dupie bo nie jeżdże na żadne rodzinne spędy. Tylko rodziców od czasu do czasu odwiedzam. Dziewczyne znalazłem , niedlugo mamy ślub i to tylko zaproszeni są rodzice i rodzeństwo. Reszta do szczęścia mi nie potrzebna. Powodzonka stary.
  • Odpowiedz
@Dragon_Lord_2137: Na wigilii ostatnio powiedziałem przy wszystkich, że jakbym miał dziewczynę to niby bym się nie dorobił xD I nagle się skończyło gadanie, jeszcze były jakieś pobrzękiwania, że przecież dziewczyna może od ciebie lepiej zarabiać i dokładać się po równo, ale koniec końców skończyli.
  • Odpowiedz