Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koscik: jakbym to robił sam to bym takiej lipy nie zrobil a tu niestety wszystko jest rozjechane

@Salomonthekrol:

Tu nie pomogę, nie znam się na tym. Robiłem tylko podłogę u siebie i bardzo dbałem żeby poziomy się zgadzały. Jeśli masz taką różnicę to wydaje mi się że musisz użyć jakiejś listwy by ją zniwelować
@koscik: czesc zainteresowalo mnie Towje rozwiaznei ktory pane kleiles z tego zdjecia? bo moj umysl nie ogarnia a chce dobrze zrozumiec ? przykleiles panel do podlogi ? i nie ma problemu z dylatacja?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Salomonthekrol: generalnie nie ma, ale panele mi czasem delikatnie skrzypią w kilku miejscach, w zależności od pory roku. Generalnie mam panele bez przerw w całym mieszkaniu 80m. Żadnych listew czy przerw między pokojami. Przykleiłem do podłogi tylko w miejscach styku z płytkami, czyli w dwóch miejscach i jest super
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koscik: czesc zainteresowalo mnie Towje rozwiaznei ktory pane kleiles z tego zdjecia? bo moj umysl nie ogarnia a chce dobrze zrozumiec ? przykleiles panel do podlogi ? i nie ma problemu z dylatacja?

@mateja888: a na jednym zdjęciu panele są koło wejścia do łazienki, które jest wzdłuż korytarza, i tam tych paneli nie kleiłem, nie było potrzeby. Po kilku latach kit jest nienaruszony
@koscik: czyli na tym "zdjeciu po polozeniu" ktore wrzuciles, kazdy dociety panel dlugi i krotki wzdloz linii plytek jest odzielnie przyklejony do podlog a reszta juz nie ? jak Ci sie udalo zlapac rowną linie przylegania do plytek??
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateja888: tak, każdy jest przyklejony na długości kilku centymetrów. Dokładnie w miejscu styku z płytkami. Pozostałe panele nie są przyklejone i leżą normalnie na podkładzie. Równa linia była trudna. Po prostu trzeba było bardzo dokładnie docinać panele. Robiłem dla siebie więc starałem się i wyszło