Wpis z mikrobloga

Zrobiłem dla Was zestawienie dwóch zdjęć, które dzieli zaledwie dziesięć lat. Zastanówcie się ile ten typ musiał w siebie towaru ładować(dragi+sterydy), żeby w ciągu dekady postarzeć się o 30 lat. Do tego jeszcze data zgonu - Sylwester... pewnie ładował koks łopatą w nochal i pikawa w końcu siadła #iwonawieczorek
przecietny_facet - Zrobiłem dla Was zestawienie dwóch zdjęć, które dzieli zaledwie dz...

źródło: comment_16726943302qFecsfeRuNAnwB1QWJ9gl.jpg

Pobierz
  • 27
@przecietny_facet: Niby tak ale nie do końca. Mam wrażenie, że w tym przedziale wiekowym czyli powiedzmy 35-45 lat ludzie się najszybciej optycznie starzeją. Dochodzą zmarszczki, cofa się linia włosów, siwieje zarost. Oczywiście w podanym we wpisie przypadku Skalskiego dragi i sterydy odegrały swoją rolę, ale znam przypadki ludzi, którzy w tym przedziale wiekowym postarzeli się optycznie o 20-30 lat mimo, że nie brali żadnego gówna. Efekt potęguje fakt, że na zdjęciu
@Perkotka: Czyli wg Ciebie ktoś ucisza świadka po tym jak policja przekopała całą Zatokę Sztuki? Jaki to miałoby mieć sens, kiedy wszyscy podejrzani są na świeczniku plus do tego na bank mają podsłuchy + obserwację? I czy to znaczy, że nikt już z ekipy związanej z ZS nie może wykitować, bo będzie to znaczyć, że go ktoś #!$%@?ł? Ludzie, litości...
@ibaggabi: Nie dość że, pytaniem na pytanie to jeszcze pytania nie rozumie ( ͡° ͜ʖ ͡°), już mniejsza. Czemu sugerujesz że jeśli ktoś ma inna opinie to "odklejeniec"?
@hmmmmn: nazywam taką osobę odklejeńcem, bo dla mnie wierzenie w takie bajki to czysta głupota, jak wierzenie w to, że ziemia jest płaska. Ludzie umierają też normalnie, po prostu, bez fajerwerków. Życie to nie film sensacyjny.
@ibaggabi: To nie film, ani płaska ziemia, ale takie jest życie, nie mówimy o januszu, ale o osobie która była przyjacielem Turka, tego Turka ktory był podejrzany o seks z nieletnimi, a dziś szukaja trupa w jego klubie w ktorym zarzadzał kilka dobrych lat. Nie można tego tak upraszczać, to jest ignorancja.( ͡° ͜ʖ ͡°)