Wpis z mikrobloga

Mam już na czarnej ponad 1,3k rosyjskich onuc. Mogę sobie na to pozwolić ponieważ szukam tutaj informacji o wojnie, szczególną radość daje mi gdy rosjanie (co ostatnio eskaluje) dostają w zadek. Gorzej z prorosyjskimi propagandzistami - nie mogą dać na czarną bo zmniejsza to ich zasięgi, muszą przyjąć na twarz opluwanie ich przez Polaków a co najwyżej mogą odszczekiwać się spod polskiego stołu. Ostatnimi dniami wielu się ujawniło, wielu nadal szczeka, raz na jakiś czas zlizując polską ślinę z zaplutych pysków. Jeżeli ktoś z was czuje się takim psem (oprócz tych z mojej czarnej listy) proszę oznaczyć się przez dodanie negatywnego komentarza lub minusa.
Apeluję - zostawmy ten tag dla informacji dotyczących tej wojny, nie róbmy propagandowego, przedwyborczego śmietnika. Tam umierają ludzie, po obu zresztą stronach.
#ukraina
  • 10
@Grooveer: Dlatego nie korzystam z aplikacji, siedzę na firefoxie (tylko telefon). Zaznaczam login i przytrzymuję, pojawia się kłódeczka i działa. Bez tego nie wyobrażam sobie tutaj siedzieć. Raz zrobiłem test i policzyłem, doszedłem do 1000, teraz nie chce mi się liczyć ale z tego co widzę to będzie ok. 1,3k.
@Marsu335: Nie tworzę sobie bańki, sam jestem w szoku, że aż tak wiele osób. Nie jestem fanem żadnej z partii, głosowałem na wszystkich dostępnych łącznie z Konfederacją (przepraszam za to wszystkich Polaków). Wiele z zablokowanych ludzi to zielonki które wracały pewnie później pod innym nickiem, boty itp. Jeżeli gdzieś się pomyliłem (a kilka razy się zdarzyło) to po dyskusji przeprosiłem (sprawdź moje posty z dziś, jest taki przykład). Po prostu są