Wpis z mikrobloga

Mam trochę #nadwaga - tak z 10 kg i zaczyna mi już przeszkadzać. Z jednej strony lubię sobie piwo czy 3 wypić, z drugiej czasem ciężko buty założyć na stojąco.
Postanowienie noworoczne było takie że "spróbuję zrzucić" - kilka lat temu pokazałem sobie ze jak chcę to potrafię jak sobie sam ułożyłem #dieta z deficytem kalorycznym.
Ale tak sobie pomyślałem, że warto jednak mieć te kilka kg i brzuszek, bo jak pojadę na wakacje i jakaś fajna dupa będzie się przestawiać, to od razu będę wiedział że chce mnie orżnąć, a nie zerżnąć.
Tak więc dla bezpieczeństwa własnego i mojego portfela - stwierdzam że moja waga jest spoko, tak więc nie czuję się źle otwierając piwo.

Na zdrowie!

#piwo #postanowienianoworoczne
  • 4
@mk321: No jak jesteś fit, bez nadwagi i ogólnie atrakcyjny to na jakimś wyjeździe wakacyjnym może zacząć przystawiać się jakaś dupa. Wtedy możesz uznać "jestem ciacho, mam powodzenie". Jak jesteś brzydki i z nadwagą - to jasny sygnał, że chce Cie #!$%@?ć z kasy, oszukać czy cokolwiek.
@gumis112211: jak ciężko buty założyć na stojąco to obawiam się, że nie jest to tylko 10kg nadwagi, tylko więcej

Zamiast bawić się dietą wrzuć jakiś sport typu bieganie czy rower. Ja piję sporo piwa, ale też dużo biegam i jeżdżę na rowerze. Zimą jest mniej tej aktywności i wtedy ewidentnie łapie parę kilo, ale w cieplejsze dni się to wyrównuje. Na dietę nie patrzę praktycznie, jem co chce i raczej w