Wpis z mikrobloga

Mnie to zdziwiło, bo przecież nauczycieli jest za mało. Tym bardziej jeśli odeszliby ci, którzy są w wieku emerytalnym.


@Cecill: W Excelu wyszło, że jak będzie np. 20% mniej uczniów to potrzeba 20% mniej nauczycieli xD Ja jestem za, niech wprowadzą te wcześniejsze emerytury dla nauczycieli(gdzieś są pogłoski 30 lat pracy w tym minimum 20 "przy tablicy") to nagle jak 1/4 kadry wypieprzy na emeryturkę(a do szkoły sobie przyjdą też, ale
@Coffesue: podpisuje się w 100% pod Twoim zdaniem. Też uważam, że wykorzystanie niżu żeby zwiększyć jakość edukacji przez mniejsze klasy i większą liczbę zajęć pozalekcyjnych dla chętnych to super pomysł. Czarnej jako minister oświaty powinien też bronić nauczycieli i ich pracy. Jak widać, PiS sra każdemu do ryja. Ale chociaz nie jesteśmy narażeni na ptsd po powrocie vatu na paliwa xdddd
@Coffesue: Nie zapominajmy przy okazji, że Czarnek odpowiada też obecnie za szkolnictwo wyższe, które skutecznie rozjebuje ramię w ramię z katolskimi kolegami z KULu.
Dziwnym trafem bogate i rozwijające są te państwa oparte o wiedzę, a nie religię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)