Wpis z mikrobloga

  • 51
Rzygam już tą wojną, cały wykop dzień w dzień #!$%@? tylko tym tematem... W dupie mam zarówno ukrainców jak i ruskich. Chcą, to niech sie #!$%@?ą, moje zycie sie przez to nie zmieni. Zaraz ktos powie, że ruskie wjadą na Polske, bo jest następna w kolejce xD zesrają się prędzej. Ukrofile niczym nie różnią się od rusofilii i chyba obie strony zapominają, że żyją w Polsce, a nie na froncie wschodnim xD
Nie lubię i nie polubię zarówno ukrainy jak i rosji ¯_(ツ)_/¯
#wojna #rosja #ukraina #takaprawda #polityka
  • 53
  • Odpowiedz
@Veillo: wjechać to może i nie wjadą do Polski ale na pewno postawią żądania polityczne. I jeżeli myślisz że twoje życie się przez to nie zmieni to się mylisz.
  • Odpowiedz
@Benn: odnoszę wrażenie że tacy ludzie jak ty to żyją na jakiejś innej planecie. Jeszcze przed 24 lutego bym się zgodził z tym stwierdzeniem że Rosja może od NATO czegoś rządac ale nie trzeba być chyba specjalnie lotnym żeby zauważyć że cały swój potencjał militarny i polityczny właśnie #!$%@? na Ukrainie i dziesiątki lat minął zanim to odbudują. Ale nie można zabronić takim jak ty wierzyć w to że już tuż
  • Odpowiedz
@Veillo: Mam nadzieję, że też będziesz musiał kiedyś uciekać z domu z plecakiem nie ważne czy to russkie czy żółci czy ktoś. Mam nadzieję że też będziesz obsrany w gacie i też będziesz musiał rozmawiać w nie Twoim rodzinym języku. Ojj życzę Ci tego jebuuniutki!
  • Odpowiedz
@Veillo: Dokładnie! Rosjanie mordujący Ukraińców, gwałcący im żony, matki i dzieci, torturujący dzieci i porywający je na rusyfikację, strzelanie w tył głowy cywilom to to samo co Ukraińcy, bo broniąc się zabijają najeźdźcę, oni są wszyscy tacy sami!
Weź rozbieg i nie zatrzymuj się przed ścianą.
PS A jak męczy Cię temat wojny, to hm, może, nie wiem, nie wchodź na tag "wojna"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Veillo: A mnie #!$%@? spam orlenem i jakimiś pedałami z Tajlandii. Nic ciekawego na wykopie już nie ma.
  • Odpowiedz