Wpis z mikrobloga

  • 51
Rzygam już tą wojną, cały wykop dzień w dzień #!$%@? tylko tym tematem... W dupie mam zarówno ukrainców jak i ruskich. Chcą, to niech sie #!$%@?ą, moje zycie sie przez to nie zmieni. Zaraz ktos powie, że ruskie wjadą na Polske, bo jest następna w kolejce xD zesrają się prędzej. Ukrofile niczym nie różnią się od rusofilii i chyba obie strony zapominają, że żyją w Polsce, a nie na froncie wschodnim xD
Nie lubię i nie polubię zarówno ukrainy jak i rosji ¯_(ツ)_/¯
#wojna #rosja #ukraina #takaprawda #polityka
  • 53
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ssslave a w Fifę sobie grałem i fajnie czas spędzałem, mam obserwować sytuację na froncie ukraina-rosja 24/7 jak wykopki i obmyślać taktyki i zagrania? XD nie przejmuje się rzeczami na które nie mam najmniejszego wpływu, polecam co poniektórym xD
  • Odpowiedz
@Veillo: Spędzasz cały dzień w piwnicy mamy na komputerze i nie wiesz jak się tagi dodaje do czarnych? ( ͡º ͜ʖ͡º) "w dupie mam zarówno gwałciciela jak i gwałconą osobę" silny masz kręgosłup moralny ale to nikogo też nie obchodzi. Idź pograj w minikrafta. To jest dopiero ważki temat. xD
  • Odpowiedz
@Benn: XD a żądać to sobie mogą bóg wie co, jesteśmy wolnym krajem od 34 lat typie i na nic nie musimy się z nimi umawiać, skąd te bzdury wytrzasnąłeś? Oczywiście, że nogą nas zaatakować, to prędzej, niż by czegoś od nas chcieli, to tak jakbyś mieszkał w domu prywatnym i masz sąsiada naprzeciw i ty wyjedziesz do niego z jakimś swoimi żądaniami i wiesz co sąsiad zrobi? Karze ci sie
  • Odpowiedz