Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie czuję się męsko. Lvl 24, niby coś ćwiczę, biorę D3, mam niski bf, ale skąpe umięśnienie i mam zarost jak niektóre koleżanki z gimnazjum (pod nosem cienki koper, trochę broda i biały meszek na policzkach, brak zarostu klatki i brzucha). Podobno na zarost niekoniecznie ma wpływ poziom testosteronu tylko wrażliwość receptorów. Z tym się jeszcze mogę pogodzić, ale ostatnio zrobiło mi się gino pod jednym sutkiem i jestem notorycznie przemęczony, mam problemy gastryczne. Może mam jakiś problem z hormonami. Co powiedzieć lekarzowi, aby mnie dobrze zbadał pod tym kątem?
#ginekomastia #mezczyzna #zdrowie #lekarz #badanie #stres

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b2dfe8be8801a9ba33af86
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 4
Na zarost mają przede wszystkim geny, jak się nie urodziłeś z dużą ilością meszków włosowych to niewiele możesz zdziałać.
Zacznij od morfologi krwi, nich Ci zleci wszystko co możliwe na fundusz. A lekarzowi powiedz po prostu to co tutaj.
@AnonimoweMirkoWyznania

Tak jak wyżej, morfologia. Można zwrócić szczególną uwagę na TSH, bo jeśli nigdy nie sprawdzałeś, to możesz nawet nie wiedzieć, że masz problemy z tarczycą, a dobrze dobrane leki skutecznie to zmienią i jest ogromna różnica we wszystkim (hormony są bardzo ważne).

Wydaje mi się, że to było trochę drożej płatne, ale możesz na luzie zbadać testosteron, albo spróbować wyciągnąć skierowanie na to, tylko musisz powiedzieć coś w stylu, że Ci