Wpis z mikrobloga

@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota:
lvl z tego co wiem przechodzi w NG+ to myślałem, że dodatki z marszu od razu nawet bym mógł robić

@Obywatel_Kondominium:
Czyli na NG+ wzrasta lvl tak masaktycznie?

@69guziec:
No po prostu chce kilka rzeczy inaczej zrobić, ale jak ogram DLC to może mi przejdzie faza na Wiesia, zobaczymy

Pytanie do wszystkich:
Gdzie się zdobywa arcymistrzowskie zestawy wiedzmińskie? mam tylko jeden ten zapomniany, reszta znaleziona ale tylko lvl
@Sebek_Bonk: tak właśnie zrobiłem i po tym jak się statek #!$%@?ł i wylądowałem na plaży to japa mi się ucieszyła, że jednak to DLC ma swoją mapę, niestety czar prysł po wygranej walce i odpaleniu mapy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam 38lvl i jest ciężko ogólnie na tym dodatku grając na najwyższym poziomie trudności. W końcu jakieś wyzwanie, trochę jak początek gry, bo endgame w głównej fabule
@Zielony_Ogr: Nie, zbieranie tych znajdziek mnie zmęczyło i odpuściłem xD Ale wbije jak następnym razem odpalę ( )

Może nawet nie tyle zmęczyło, tylko po prostu jeszcze to wszystko siedzi we mnie i już nic nie będzie takie same dopóki nie powstanie nowe Uncharted lub TLOU3 xD Ewentualnie nowy GoW
@Zielony_Ogr ja tam zawsze polecam ograć Serca z Kamienia zaraz przed endgamem (w sumie to nie pamiętam czy przed aktem 2 czy 3 xD), a Krew i Wino zaraz po głównej grze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A same Serca z Kamienia wprowadzają całkiem spory teren za wschód od Velen, no i można tępić Zakon Płonącej Róży ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale szczena i
@Tratak: serce z kamienia juz ograłem, teraz biore własnie udział w turnieju rycerskim, to dlc jest ogromne, cała nowa mapa i masa nowych zadan. Ależ ta gra jest zajebista, jak juz skoncze to odpalam NG+