Wpis z mikrobloga

@klatra_: Moje psy choć mają wątpliwości co do wystrzałów to nie schowają się i nie uciekają. Podejrzewam że w przypadku jakiegoś mniejszego pokazu same były by zainteresowane.

Cześć osób, może nawet spora, nie miała by problemu z hucznym świętowaniem nowego roku gdyby debile nie trzelali na tydzień przed i po. Tak żeby można było na spokojnie wyjść z psem na spacer bez stresu ze jakiś debil rzuci petardę przy zwierzaku. (pies
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klatra_: Na światełku do nieba chyba nie było nawet fajerwerków w tym roku, poza tym parę min strzelania w centrum miasta to co innego niż parę godzin wszędzie.
Pozdrawiam serdecznie.
@klatra_: U mnie tez pies w tym roku był bardziej wystraszony, ponieważ na ostatnim spacerze przed północą (ok godz 18) kilka metrów przed nami wystrzeliło kilka fajerwerków. Pies się wydygał, skulił ogon i chciał uciekać. A o północy wystraszony schował się do łazienki pod kibelek.
Ogólnie nie mam nic przeciwko fajerwerkom, sama nie kupuje, ale podziwiałam chwile na balkonie.
Zgodzę się tutaj z @PilotBombowca, ze gdyby nie to, ze ludzie
Coroczna tradycja porównywania #!$%@? petardami praktycznie przez tydzień w całym kraju do kilkunastominutowego pokazu w centrach kilku miast. XD


@josedra52: Skończ chrzanić o jakimś tygodniu. Petardy są w sylwestra generalnie. Kilku się wyłamie dzień przed i kilkunastu dzień po, ale już takie dzbany jak Ty piszą, że przez cały tydzień słychać.
#!$%@? petardami praktycznie przez tydzień


@josedra52: to ty chyba na froncie ukraińskim mieszkasz, że ci przez tydzień walą xD
U mnie (miasto wojewódzkie) to strzelanie które można nazwać "napierdlaniem" jest przez... jakieś 3 godziny xD
Coroczna tradycja porównywania #!$%@? petardami praktycznie przez tydzień w całym kraju do kilkunastominutowego pokazu w centrach kilku miast. XD


@josedra52 Dodatkowo strzelanie zaplanowane i realizowane przez profesjonalistów w kontrolowanych warunkach z uwagą na oddziaływanie akustyczne pokazu, o punktowym oddziaływaniu porównane do "pokazu" pijanych sebixów z achtungami. xD