Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zamierzam kupić swój pierwszy smartwach, jednak mam dylemat pomiędzy tymi dwoma modelami ponieważ mają bardzo przybliżone do siebie parametry. Czy ktoś kto ma większą wiedzę na temat tych gadżetów doradzi który byłby lepszym wyborem do codziennego użytkowania plus dwa dni w tygodniu bieganie ( aktywność fizyczna ) #smartwatch #xiaomi #samsung
bartas009 - Zamierzam kupić swój pierwszy smartwach, jednak mam dylemat pomiędzy tymi...

źródło: comment_1672648353zlCNVtxntR9hWli1ncCZA6.jpg

Pobierz
  • 10
Zamierzam kupić swój pierwszy smartwach


@bartas009: a miałeś do tej pory smartopaskę? Bo do sportu, sprawdza się równie dobrze, jak nie lepiej z uwagi na baterię

Mam od niedawna Watch 4. Nie mam się do czego doczepić, ale raczej powinieneś szukać Watch 5 jako aktualnego modelu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartas009: Mam Samsunga, wszystko działa spoko, dużo opcji pod kątem aktywności i monitorowania podstawowych parametrów zdrowia. Wsparcie programowe, też chyba dłuższe niż w Xiaomi. Wykonanie dobre, dobrej jakości materiały, ale bateria to dramat.
@bartas009: galaxy watche chodzą na wear os i Mają bardzo krótki czas pracy na baterii. Mój watch 4 classic dziala max dwa dni, a podczas wędrówek po gorach i lasach potrafi zdechnąć po paru godzinach. Do sportow nie polecam, ale ma za to dobry tracking snu, hr itp.