Wpis z mikrobloga

Kacapki już się rozgościły na tym portalu bez żadnych oporów.

Dziesiątki plusów przy komentarzach jadących po Ukrainie i dziesiątki minusów w komentarzach stających po stronie Ukrainy, a raczej takich, które ośmielają się nie nazywać Ukrainy UPAiną

Te kilkadziesiąt plusów/minusów było dodane między 2 w nocy, a 7-8 rano. Nawet w prime time o 19 ciężko o takie wyniki

https://www.wykop.pl/link/6966509/ukraina-powinna-rozpoczac-proces-odciecia-sie-od-dziedzictwa-stepana-bandery/

#ruskapropaganda #neuropa #moderacja #ukraina #rosja
  • 33
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: z tego co wiem to w temacie "zbombardowania" Polski dalej toczy się śledztwo. I nadal nie rozumiem czemu to ukraina ma przepraszać skoro głównym winowajcą jest rosja, bo gdyby nie atakowała ukrainy to do wypadku by nie doszło. Jedynie za co Zełenski powinien przeprosić to zbyt wczesne stwierdzenie, że to rosyjska rakieta. Nikt u nie łyka "każdego wysrywu SBU", ale za to widzę, że Ty kolportujesz ruską propagande.
  • Odpowiedz
@paragonik: Nie zesrajcie się już z tymi plusami. Normalny człowiek powoli boi się już cokolwiek napisać w tym temacie, bo od razu #!$%@? onucami i banderami. Ściek do walk politycznych zrobiliście z tego portalu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CptPsyh: polecam naukę czytania ze zrozumieniem lub zmianę translatora. Trzeci raz piszę to samo i zdaję sobie sprawę, że przyłazicie tu tylko mącić pisząc nie na temat. W związku tym - ELO!
  • Odpowiedz
Daj spokój ludzie są #!$%@? na tych banderowców, jak wojna się zaczynała to siedzieli cicho a dziś poczuli się pewniej to czczą zbrodniarza. Ja byłem hurraoptymistyczny, ale teraz niech ta wojnę wygrają i #!$%@?ą czcic dzieciobojce sadystę


@Misieq84: xD widzę, że leci kopiuj-wklej z centrali, to ja też się wkleję:

polecam naukę czytania ze zrozumieniem lub zmianę translatora.

Tymczasem - dziękuję za robienie zasięgów wpisowi, żegnam, zapraszam na czarną i nie
  • Odpowiedz
@Gnojokok: Nie wiem, co Ci przeszkadza w propagandzie pro-ukraińskiej. Chyba dobrze wybraliśmy sojusznika w tej wojnie i stoimy po właściwej stronie, nieprawda? UE, Ukraina, USA vs Rosja i jej przydupasy. Jesteśmy częścią propagandy Ukraińskiej, bo nie chcemy być częścią propagandy prorosyjskiej. Dla mnie osobiście sprawa jest prosta - dużo interesowałem się historią, i wiem, ile krzywdy wyrządzili nam Rosjanie przez ostatnie 350 lat. Gdyby nie ludobójstwa wykonywane przez Rosjan na Polakach
  • Odpowiedz