Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#tetrycy @Jakub_Olkiewicz i @Leszek_Milewski oglądam QA właśnie. I robicie tam fikołka że Polacy niesłusznie uważani są za rasistów xD naprawdę uważacie że Polacy nie są rasistami, homofobami i nie żyją pod kamieniem? xD

To ja proponuję eksperyment. Następnych tetrykow poprowadzcie z tęczowymi opaskami i poruszcie temat koloru skóry piłkarzy reprezentacji Francji, jako smaczek proponuje kobieca piłkę nożną :) Oczywiście przyjmijcie normalne stanowisko, że czarnoskórzy Francuzi to normalni Francuzi i ich kolor skóry nie ma znaczenia ani fakt skąd 3 pokolenia temu przybyli rodzice, powiedzcie też że nie macie nic przeciwko gejowi w szatni i że powinniśmy ich traktować jak normalnych ludzi, pozwolić na śluby itd, no i przyjmijcie normalna narrację że kobieca piłka dopiero raczkuje ale powinniśmy ją wspierać its.

I teraz jak 50% lub więcej komentarzy (poruszających temat, nie wliczamy tych typu "jak zawsze średnio he he he") nie będzie rasistowskie to wpłacam 500zl na dowolny cel charytatywny, jak nie to zmieniacie na TT i tu profilowe na jakieś tęczowe, żebyście mogli sami doświadczyć jak to nie ma rasizmu i homofobi w Polsce xd

Mamy deal? xD Bo nie wiem jak Olki obracający się w środowisku kibicowskim czy choćby będący tu na wykopu może mówić że to rasizm wobec Polaków że uważa się ich za rasistów xd to nie jest rasizm kolego, to są fakty.
  • 25
  • Odpowiedz
@Perloooo: @blyskotliwy: Przecież to oczywiste, że są tylko dwie opcje - biała: nie ma rasizmu wcale albo czarna: rasizm wysysa się z mlekiem polskich matek z tej okropnej szarobrudnej masy, do której oczywiście sam ze swoją bańką nie należysz, szlachcicu.

Przy okazji, mamy chociaż ten moment w QA złapany gdzie Tetrycy mówią to, co OP uznał że powiedzieli? Jedyne co może jakkolwiek pasować jest tutaj przez 2 czy 3 minuty:
  • Odpowiedz
@blyskotliwy: Sory, bardziej kierowałem te pytania do @Perloooo wszak na samym początku mamy: Tetrycy twierdzą "że Polacy niesłusznie uważani są za rasistów" a jakoś nie słyszę tego w tym konkretnym fragmencie QA, a OP nie raczył podać konkretnego timestampu że takie wyrażenie (albo podobnie brzmiące zdanie) pada na wideo
  • Odpowiedz