Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#tetrycy @Jakub_Olkiewicz i @Leszek_Milewski oglądam QA właśnie. I robicie tam fikołka że Polacy niesłusznie uważani są za rasistów xD naprawdę uważacie że Polacy nie są rasistami, homofobami i nie żyją pod kamieniem? xD

To ja proponuję eksperyment. Następnych tetrykow poprowadzcie z tęczowymi opaskami i poruszcie temat koloru skóry piłkarzy reprezentacji Francji, jako smaczek proponuje kobieca piłkę nożną :) Oczywiście przyjmijcie normalne stanowisko, że czarnoskórzy Francuzi to normalni Francuzi i ich kolor skóry nie ma znaczenia ani fakt skąd 3 pokolenia temu przybyli rodzice, powiedzcie też że nie macie nic przeciwko gejowi w szatni i że powinniśmy ich traktować jak normalnych ludzi, pozwolić na śluby itd, no i przyjmijcie normalna narrację że kobieca piłka dopiero raczkuje ale powinniśmy ją wspierać its.

I teraz jak 50% lub więcej komentarzy (poruszających temat, nie wliczamy tych typu "jak zawsze średnio he he he") nie będzie rasistowskie to wpłacam 500zl na dowolny cel charytatywny, jak nie to zmieniacie na TT i tu profilowe na jakieś tęczowe, żebyście mogli sami doświadczyć jak to nie ma rasizmu i homofobi w Polsce xd

Mamy deal? xD Bo nie wiem jak Olki obracający się w środowisku kibicowskim czy choćby będący tu na wykopu może mówić że to rasizm wobec Polaków że uważa się ich za rasistów xd to nie jest rasizm kolego, to są fakty.
  • 25
@Perloooo: w każdym kraju istnieje rasizm i homofobia, ale to nie znaczy, że Polacy jako naród to rasiści i homofoby, bo np. ja i dziesiątki moich znajomych nie są ani jednym ani drugim. Może Twoje środowisko takie jest? Jeśli doświadczyłeś osobiście rasizmu lub homofobii na sobie lub twoich znajomych to jego sprawcą nie jest polski naród tylko jakiś przedstawiciel z dolnej grupy intelektualnej, a zgodnie z rozkładem normalnym tacy ludzie istnieją
że Polaczki to rasiści, homofoby, szowiniści itd. Tak zwany trzeci świat kulturowy.


@Perloooo: powtarzam, pod słowo "Polaczki" możesz podstawić dowolne inne słowo opisujące dowolną grupę narodową, etniczną, religijną, społeczną, nieistotne, i powyższe zdanie będzie miało taką samą wartość poznawczą, a konkretnie wartość zerową. Po pierwsze, większość Polaków nie ma konta na wykopie lub w innych mediach społecznościowych, po drugie ci, którzy takie konto mają w większości przypadków nie używają tych mediów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@P35YM1574: Trochę racji masz, ale skąd mam czerpać wiedzę o narodzie jak nie z internetu? To miejsce gdzie jesteś najbliżej "wszystkich".
Mam nadzieję że masz rację, że to jakiś margines, ale patrząc na to kto rządzi krajem i to co widzę, jestem skłonny się nie zgodzić.
Problemem jest to że to co ty uważasz za margines jak uważam za średnią, taki jest typowy polak. Biedny, sfrustrowany, bojący się murzyna i geja.
To miejsce gdzie jesteś najbliżej "wszystkich".


Według mnie jest to błąd poznawczy, ponieważ tak jak napisałem - większość ludzi, szczególnie tych mądrych i fajnych, nie udziela się w internecie.

Mam nadzieję że masz rację, że to jakiś margines, ale patrząc na to kto rządzi krajem i to co widzę, jestem skłonny się nie zgodzić.


Jest to błąd poznawczy, bo tak jak napisałem - większość ludzi, szczególnie tych mądrych i fajnych, jest tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@P35YM1574: a przedstawisz mi jakieś dane potwierdzające mój błąd poznawczy? Bo ja widzę że nawet najważniejsze osoby w państwie są rasistami i homofobami.
Większość ludzi nie udziela się w internecie? Żyjesz w 1990 roku?
Sorki ale wytykasz mi błąd poznawczy ale nie masz absolutnie żadnych danych na poparcie tego. Jedyne co masz to twoje zapewnienia że ci nie rasiści to są i jest ich więcej ale ich nie widać xD

Błędem
@Perloooo: Piękny roszczeniowy bełkot, aż szkoda czas nań, ale dobra - każesz Tetrykom zrobić to co ci się wymyśliło żeby udowodnili, że jednak nie masz racji? Może im napisz na kartce i wyślij co dokładnie toczka w toczkę mają powiedzieć w programie żeby mocium anon mógł zdecydować czy Polacy są rasistami na podstawie kilkudziesięciu wpisów na Wykopie i YT? Swoją drogą, co ma znaczyć to zdanie? "przyjmijcie normalna narrację że kobieca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@P35YM1574: Nie użyłem słowa większość? W takim razie przepraszam tu mój błąd. Oczywiście nie 100% Polaków to rasiści i homofoby. Po prostu większość, ta szara niewyedukowana masa.
@Perloooo: @P35YM1574: @Mtik333: niezła gównoburza się rozpętała, ale op ma rację, generalnie bardzo dużo jest rasizmu i homofobii, wystarczy poczytać internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czy więcej niż w innych krajach? skąd mam to wiedzieć, można się jedynie powołać na jakieś obiektywne źródła, które prowadzą badania na ten temat. pierwsze co mi wyskoczyło po wpisaniu w gugla to ta mapa.

w tym kraju minister sprawiedliwości
Pobierz blyskotliwy - @Perloooo: @P35YM1574: @Mtik333: niezła gównoburza się rozpętała, ale o...
źródło: comment_16726906425GBoj4A71e8wve5DRfnbE3.jpg