Wpis z mikrobloga

@MePix: Ale co z tego jaka była cena, którą przekreślają. To jest po prostu cena standardowa. W poprzedniej promocji było 449 zł. W tej nadal jest taniej niż było wcześniej, więc po prostu jest to słaby przykład, bo tu właśnie cię nie ruchają na wyższą cenę niż była wcześniej w promocji.
@MePix: ale rozumiesz, że "poprzednia najniższa cena" może dotyczyć ceny z promocji, a nie regularnej? Przecież tak jest tutaj. A to że ktoś zrobił promocję na 229 a teraz na 299 - co w tym dziwnego???
To musi być określone jako promocja? Bo np widziałem sklep gdzie jest że to określone jako "okazja" . Nie ma starej przekreślonej ceny, tylko po prostu nowa jest i duży napis "okazja". To wtedy jest ok z przepisami? Kto coś? Można tak obejść to?
@KrolOkon ci analitycy od cen to jacy# dziwni są. Przecie jak będzie że 30 dni temu cena była niższa o te 50 czt 100 zł niż ta co cenę wyświetlają to mniej ludzi kupi ogólnie ich produkty.... Już mogą od ¯_(ツ)_/¯razu zniżyć o te następne 50 zł i nie robić z siebie i klienta pajaca
To zła lewacka unia wymyśliła żeby zniszczyć polskie sklepy!


@MamDobreGeny: #!$%@? biurokraty. niszczom wolność gospodarczom. teraz zamiast zajmować się rozwijaniem działalności przedsiębiorca musi się skupiać na podawaniu jakichś historycznych bzdetow. łunia upada. co następne? prostowanie bananów i ogórków? ( ͠° °)
@KubaGuziq: To może być błąd - widziałem pod koniec roku w Euro telewizor Samsunga o kafla taniej niż wszędzie indziej, no super promocja (4000 zł zamiast 5000+). Już miałem brać, a tu okazuje się, że niedostępny online i tylko w paru sklepach "może być" na ekspozycji. Mimo to nie był nigdzie w kategorii powystawowych, więc mogło z czegoś takiego zaciągnąć cenę i efekt jest jaki jest.