Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na imprezie sylwestrowej i udało mi się rozmawiać z #rozowepaski Z jedną odbyłem dłuższą pogawędkę i NIE sp*#oliła ode mnie. Co prawda było już późno i obydwoje byliśmy pod wpływem alkoholu ale widzę dla siebie szansę na wyjście z #przegryw Dotąd myślałem że nie mam co liczyć na związek z dziewczyną, #blackpill strasznie zrył mi beret ale jest dla mnie nadzieja. 2023 rok będzie przełomowy dla mnie i w końcu porucham. Zobaczycie.
#blackpill #przegryw #rozowepaski
Mlekozcyca - Byłem wczoraj na imprezie sylwestrowej i udało mi się rozmawiać z #rozow...

źródło: comment_1672587631tLghQjBFyjqfWvENIMTjOW.gif

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Mlekozcyca: no i dobrze mirku, nei słuchaj dołujących ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja może nawet nie przegryw, ale pamiętam np. jak udało mi się na jakiejś imprezie zagaić rozmowę z dziewczyną i nawet te 15 minut fajnie się gadało, bez żadnej spiny. Oczywiśćie, zę ona nie pamięta ale takie wspomnienia przypominają mi, że nie jestem do końca #!$%@?, jestem w stanie poprowadzić z kimś niezobowiazującą rozmowę i
  • Odpowiedz
no i dobrze mirku, nei słuchaj dołujących ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja może nawet nie przegryw, ale pamiętam np. jak udało mi się na jakiejś imprezie zagaić rozmowę z dziewczyną i nawet te 15 minut fajnie się gadało, bez żadnej spiny. Oczywiśćie, zę ona nie pamięta ale takie wspomnienia przypominają mi, że nie jestem do końca #!$%@?, jestem w stanie poprowadzić z kimś niezobowiazującą rozmowę i nie każdy
  • Odpowiedz