Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wierzycie w przyjaźń damsko-męską? W sensie czy kobieta z mężczyzną mogą się po prostu przyjaźnić i pozostać na przyjacielskiej stopie? Czy może jednak to kwestia czasu, kiedy jedno się zakocha albo dojdzie do zbliżenia, ewentualnie jedno strona od początku traktuje przyjaźń jako wstęp do czegoś poważniejszego? Jeszcze pozostaje kwestia wyglądu czy atrakcyjności, bo jak ktoś się nam nie podoba i nie uważamy go za atrakcyjnego to raczej się nie zakochamy. Moim zdaniem jeśli wizualnie się sobie dwie osoby podobają to szansa, że przyjaźń przerodzi się w związek jest duża.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b0dabc7b6d682323d6f2e5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7
UprzejmaKrowa: Byłem 6 lat w związku z jedną dziewczyną, już 3 lata nie jesteśmy razem, ale przyjaźnimy się. Mogę powiedzieć że to jest moja najlepsza przyjaciółka i ja dla niej chyba też jestem najlepszym przyjacielem. Były niezliczone sytuacje w których sobie nawzajem pomagaliśmy i jest to zupełnie bezinteresowne. Jesteśmy zawsze pod telefonem, spotykamy się na kawę kilka razy w miesiącu. Natomiast ona jest już z kimś innym od około roku i
@AnonimoweMirkoWyznania: Wierzę tylko no właśnie - najlepiej, jeśli taka osoba totalnie nie jest w naszym typie. Mam przyjaciół płci przeciwnej, o których w życiu bym nie pomyślała w kontekście seksualnym (teraz jak o tym myślę to wręcz mam takie "fuj" - nie dlatego że są obiektywnie brzydcy, tylko dlatego że w moich odczuciach bliżej im do brata niż do partnera).

Z tym, że jeśli mój niebieski by się z kimś długo