Wpis z mikrobloga

#wardega się rozliczył, a wykopki maja blue screena? Dlaczego się czepiacie? A co jak wam powiem, że to tylko kolejna symulacja w legalnym oprogramowaniu? A możne nielegalnym zje by i co teraz zrobicie? Koniec gry? A może to tylko kolejny etap gry, całkiem inny level, którego nie da się wytłumaczyć racjonalnie @sawardega #cicho cicho, cicho? #!$%@? z ciebie, a nie wiking #gra się toczy dalej. Wszyscy się z ciebie śmieją, możemy zakończyć grę w oktagonie #famemma, ale nie przez walkę, pokaże wam #czarymary. Gość, który zaczął grę, bo on jest w grze, ja wiem, że on mnie ośmiesza #bekazhejta, że ja oderwałem się od rzeczywistości, ale on jest w grze dlaczego? Bo tez jest pala życiową, tik tak zastanów się Wardęga, bo to jest twój wybór, #dzieciindygo kontra twoja #wataha? to nie ten level.
  • 10
  • Odpowiedz
@Heekate: zadanie dla #graczy z poziomu 0 gry:

podaj liste schronisk do ktorych trafila pomoc
proste zAdanie - w koncu cytując ciebie:

#wardega się rozliczył, a wykopki maja blue screena?


Heekate dostanie blu screena, bo nie ma listy? czy poda, bo jest kanałem #cementary?
czy kanał #cementery ma liste? a może nie ma? może nie ma listy? może ona nie istnieje?
#tik tak
  • Odpowiedz
@szachmat16D: uwaga!! podaje odpowiedź na podstawie wpisów schronisk na portalach społecznościowych!! ale tylko częściową z kilku ostatnich dni, żebyście wykopki sami poćwiczyli wyszukiwanie informacji w internecie.
- Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie - 960kg
- Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie - 1t
- DisLove Schronisko dla Zwierząt Wygoda 11 87-700 Aleksandrów Kuj - 500kg
- OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni - 500kg
- Schronisko Dla
  • Odpowiedz
@szachmat16D: no wiesz... zawsze te 5 schronisk to więcej niż cała banda przygłupków znalazła, czyli całe 0... XD
Dam szansę wykazać się też osobom niepełnosprawnym intelektualnie - sam reszty poszukaj.
  • Odpowiedz