Wpis z mikrobloga

Zawsze przed nowym rokiem, w sylwestra, nawet jak sam siedziałem w domu totalnie (czyli przez większość ostatnich lat), czekałem jednak do tei północy, siedziałem. Choć bywało smutno to żyłem nadzieją, że ten kolejny rok będzie lepszy.
A teraz? Paradoksalnie, pomimo tego że szykują się różne przełomy (matura, koniec szkoły, wyprowadzka, możliwy wyjazd do pracy na kilka miesięcy czy też studia zaoczne) czuję, że mam totalnie #!$%@? w ten rok xD Nie nastawiam się na to że będzie nie wiadomo jak dobry czy zły, w sylwestra też mam wyjebke, za 1-2h pewnie pójdę spać i tyle. Można by pomyśleć że jestem dziwny xd
#rozkminy #przemyslenia #przegryw #sylwesterzwykopem #sylwester #nowyrok #przyszlosc #zycie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viciu03: Powiem szczerze ze mam tak samo (wiadomo #!$%@? się ale to co innego), i wiele innych mirkow tez tak ma. Nie ma juz tej magii co kiedys była jest tylko brutalna rzeczywistość
  • Odpowiedz
@rbk17: a no rozumiem, dzięki za odpowiedź. Wszystkiego dobrego dla ciebie

@blacklef2: ooo to trzymam kciuki żeby tobie też wszystko się udało i poszło po twojej myśli. Obyśmy za rok o tej porze byli szczęśliwsi i trochę bardziej optymistyczni xD
  • Odpowiedz