Wpis z mikrobloga

Czy w twojej firmowej kantynie/barku management je razem z pracownikami?

  • Tak, wszyscy jemy przy jednym stole 40.6% (13)
  • Management nie siada z pracownikami 12.5% (4)
  • Management siada tylko z lizusami 12.5% (4)
  • Nie ma u mnie kantyny/barku 15.6% (5)
  • Nie chodzę tam bo jestem aspołeczny 18.8% (6)

Oddanych głosów: 32

  • 3
@przegrywNL: Jak pracowałem w urzędzie to na parterze był kibel obsrany dla petentów i babek na okienkach. na 2 piętrze był kibel dla dyrekcji, finansowego, it. kierowników i kadr zamykany na klucz co był u sekretarki dyrektora :D Dyrektor osobiście kazał wybudować ten kibel i planował jak ma być luksusowy. I teraz najlepsze, na przeciwko kibla była spora ściana na której była umywalka i lustro, lustro na całą ścianę. Więc jak