Wpis z mikrobloga

@szalony_kefir: Zwykle chińskie gowno. Jak myślisz dlaczego jest aż tyle tańsze? Oryginalne stazy taktyczne zgodne z TC3 są drogie bo są PEWNE/SPRAWDZONE więc pytanie czy Twoje życie jest warte zaoszczędzenia 150zł? Staza to nie jest coś co używasz codziennie i coś co ma datę przydatności do spożycia. Kupisz raz i musisz mieć pewność, że w krytycznym momencie to zadziała a nie podczas dokręcania zostanie Ci krępulec w ręku i papiez.jpg. Taniego
  • Odpowiedz
  • 0
@hurb kto powiedział, że dla szpanu? Lepiej mieć i nie użyć, niż nie mieć i żałować. Pytanie się wzięło stąd, że zobaczyłem rekomendację i się zastanawiałem co z tym może być. @polancky mądrego dobrze posłuchać, będzie CAT
  • Odpowiedz
@szalony_kefir: Staza W przypadku ratowania życia to już podstawa. Przedmówcy w dupie byli gówno widzieli. Polecam stazę Black front. Cena do 100zł, polska i nie odbiega jakościowo - tj spełnia swoje przeznaczenie jak pierwotna oryginalnie nazywana CAT, która może kosztować nawet 600 zł. Staze BF miałem okazje testować/używać, jak i widzieć w warunkach pierwotnych ich przeznaczenia i zdała egzamin. Uważam, że w medycynie ratunkowej warunkach domowych (twoich) będzie odpowiednia i godna
  • Odpowiedz
@polancky: A więc powiedz nam chłopczyku co jest zgodne z tccc? Bo moze być to nawet sznurek, ale komitet rekomenduje staze CAT, SOFTT, TMT itp, itd. najwyraźniej wiesz coś więcej.. Opowiedz nam o twoich doświadczeniach.
  • Odpowiedz