Wpis z mikrobloga

Mamy taki oto efekt jak w #motoryzacja pojawili się szpece od: informatyki, programiści, computerowcy..
generalnie najglupsi z branży i najbardziej zadufani. Czyli wyrzyg informacji w dyskotekowej scenerii, ekranoza, gładziki, świecidełka, komunikaty.. Oczywiście już się #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody
Pobierz
źródło: comment_1672474087P9o9LnaxJY50ZzrgQSRuC2.jpg
  • 49
Mam nieodparte wrażenie ze jest on rzucany przez starych dziadów którzy na dłużej niż 5 min nie mieli takiego auta.


@krzych0: To masz tylko takie wrażenie. Tabletozo dotykoze sprawdzał między innymi ADAC i bardzo słabo wypadła
@robert5502: fajnie i dobrze ze są takie badania. Poprawa UI/UX jest dużym wyzwaniem w automotive i widać ze idzie to ku dobremu. A przynajmniej ja to widzę z perspektywy ostatnich 5-6 lat jak dużo się w tej materii zmieniło
@robert5502: Mi się nie podobają te przeładowane ekranami wnętrza aut (zwłaszcza mowa o tym centralnym wyświetlaczu wielkości telewizora). Z tym, że ja już chyba przestałem nadążać za światem i trendami w motoryzacji ( ͡° ʖ̯ ͡°).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@robert5502: a mi się właśnie ta stylistyka podoba, na tyle że sobie taki kupiłem i jestem zadowolony, fajne czytelne te ekrany, w końcu jakaś rozdzielczość, spoko sterowanie poza touchpadem na głośność w kierownicy.

Dla was to najlepiej by było #!$%@?ć czarnego plastiku i żarówki czerwone w przyciskach jak kałdi przez ostatnie 30 lat i by super auto było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
od informatyków to się #!$%@? bo bez nich nie miałbyś gdzie pisać tych wysrywow


@Wygryw_z_wyboru: ale ja nie jestem przeciw informatykom. Po prostu istnieją branże do których nie powinno się was wpuszczać. Dłub sobie w apkach, grach, internecie ale od samochodów trzymaj się z daleka
Spróbuj wszystkie te funkcje zaszyć w analogowe przełączniki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@skate1: po co zaszywać wszystkie? wystarczyłyby podstawowe, jak klima, radio i skróty do najważniejszych menusów. A tak jest odpust, kolorki, animacje, #!$%@? obsługa i wiecznie opalcowane ekrany - no prestiż po byku.