Wpis z mikrobloga

Nawiazując do wpisu @juliangangol

Do Kinga nic nie mam, a i zawsze oglądam jego filmy. Fanem jakimś ogromnym też nie jestem. Raz się z nim zgadzam, a raz nie. Ale by stwierdzić, że ten rok był świetny? Przecież to były nudy. Druga sprawa, to Barnejowi należy się najwyższa nagroda, bo to on dostarczał najlepszych materiałów z tego roku - tylko kilku, ale jednak.

Lajt z Barnejem to był naprawdę świetny, gdy jechali do okolic Centaura. To też Barnej pomógł załatwić SDR.

Ten wyjazd Strusia do Niemiec? Coś świeżego, ale jakbym miał ogólnie podsumować to nudy. Zresztą sam struś to jest nudny, on musi występować z Knurem. Tysiące innych filmów ze Śmietanowego Człowieka? Cenzura i też nudy. Z tymi paczkami było spoko, ale to znów nie same paczki robiły kontent, ale reakcje Konona, a i Geremek okazał się wyjątkowo nudnym menelem i nic więcej.

#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
@Gorski_kukold: king of menel ma zaburzone postrzeganie świata przez swoje pijaństwo. Dla mnie ten rok szkolnej najgorszy w historii,zreszta od kilku miesiecy nie ogladam tego gòwna. Czasami tylko popatrze co sie dzieje na tagu a fillmow prawie zero i widze ze duzo ludzi też opuścilo ten tag
  • Odpowiedz