Wpis z mikrobloga

@adamsowaanon: z tej przełęczy mało kto wraca . Oni wrócili, bo miłość dodaje sił dla nich i ich porąbanych sponsorów. Są ludzie ciężko pracujący na życie i są darmozjady i są debile płacący na darmzjadów. Chcesz obejrzeć profesjonalny film? Polecam Discovery albo National Geografic, a nie patopodróżników wysysających kasę z idiotów. Chociaż idiotów mi nie żal, szczególnie grażyn z toronto od czerwonoskórej gapy .
@adamsowaanon: Ówczesna ekipa składała się z 3 osób (Misza, rudy i grafik montażysta). Rudy był menadżerem i próbował mocno monetyzować działania Miszy, organizował te prelekcje, a potem wybrał się z Miszą do ruskich. Były zrzutki na telefon satelitarny, które nie zostały o ile wiem poprawnie rozliczone. W mojej ocenie rozeszli się ze względu na kasę, a zaraz potem Misza zakochał się w serdecznym przyjacielu Tomaszu, z którym na patostreamie ze studenckiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
a co się stało z tą dziewczyną onucy?

@Sikacz: z tego co pamiętam, kilka lat temu (być może w 2018 czy 2019) na Wykopie latało zdjęcie z jakiegoś programu w telewizji typu "kobieta szuka faceta", gdzie wystąpiła była już wówczas dziewczyna Patera z "Wakacji z Blondynką". Niestety po pobieżnych poszukiwaniach nie znalazłem tego wpisu ( ͡° ʖ̯ ͡°)