Wpis z mikrobloga

Za miesiąc już 19lvl jutro sylwester spędzam sam nie mam z kim.Oczywiscie #prawiczek i wyniszcza mnie to już i to nie jest tak że nic nie robię mam prawko auto.Inni w moim wieku mają już za sobą parę związków i onsów.Ktoś powie stary masz dopiero 19lat i kogoś znajdziesz,ale co z tego jak zawsze będę miał w bani ,że ona była normalna miała związki sex itp.Najchetniej pojechałbym na dziwki ale nawet nwm gdzie ich szukać.#!$%@? to wszystko jutro pójdę sam na miasto kupię parę browarów i setek.Trzymajcie się tam
#przegryw #wysryw #niebieskiepaski #sylwester #rozowepaski #divyzwykopem #rozowepaski
  • 26
  • Odpowiedz
@kamilooooooooo: po pierwsze ilość stosunków seksualnych nie jest wyznacznikiem niczego, po drugie to, że nie byłeś w wieku 19 lat nigdy w związku nie oznacza, że jesteś przegrywem, a po prostu nie trafiłeś jeszcze na odpowiednią osobę
  • Odpowiedz
@dzikop: nie trafił, bo jest młodym chłopakiem i pewnie jego dojrzałość emocjonalna pozwala mu na związek dopiero od paru lat (max 3), a w przyszłości ma szansę trafić jeśli będzie się obracał wśród ludzi
  • Odpowiedz
@Kamilo67: koniec jest dla inceli, którzy swoje niepowodzenia zrzucają na kobiety :) on ma 19 lat, co oznacza, że np. dopiero od roku może zawrzeć związek małżeński, a ty go już skazujesz na wieczny celibat tak jakby miał conajmniej 40 lat. Mam wielu kolegów, którzy dopiero na studiach mieli pierwsze dziewczyny i wcale nie są jakimiś przegrywami po prostu wcześniej nie mieli okazji poznać dziewczyn pasujących do siebie. PS: czasami wystarczy
  • Odpowiedz
@Kamilo67: masz złe podejście, ale pewnie to sam wiesz. Jesteś osobą, która daje vibe "nie chcę dać sobie pomóc, bo sam wiem najlepiej". Ja mam 20 lat i uważam siebie za osobę, która dopiero wkracza w życie dorosłe i która będzie miała jeszcze tysiące okazji do poznawania ludzi
  • Odpowiedz
@panthererose: Z tym, że jesteś młodszy ode mnie, a i tak już na poziomie socjalnym przegoniłeś mnie kilkukrotnie, bo pewnie miałeś prostszy start. Nie wiesz jakie mogą być problemy i udzielasz nic nie wnoszące "rady", które więcej szkodzą.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: jestem młodsza tylko o rok, więc to nie jest niewiadomo jak duża przepaść. Nie wiem co to znaczy dla ciebie prostszy/trudniejszy start, pewnie sam nie wiesz co masz na myśli przez to. Nie tylko ty masz problemy i uwierz mi, że ludzie poza twoją bańką również zmagają się z trudnościami. Poza tym bardzo źle interpretujesz moje wpisy, ponieważ to nie są "rady". Za "rady" się płaci u specjalisty, ja piszę
  • Odpowiedz
@panthererose: Znaczy tyle, że pewnie byłaś dynamiczna, brak lęków w młodości, wyuczone social skille. Jakby było inaczej to byś zrozumiała, że jak nie spełniasz tych kryteriów to gówno zdziałasz już. Także tak, miałaś prostszy start. Nie ma "specjalistów", co by dawali rady w tym temacie. A z oczywistościami to co piszesz nie ma nic wspólnego, jedynie przedstawiasz typowy model myślenia większości społeczeństwa, byle nie wyszło, że nie jest tak idealnie jak
  • Odpowiedz
@panthererose: No i to jest właśnie z wami rozmowa, pewnie nic nie zrozumiałaś, bo po co, ważne by truizmy prawić, a mnie za durnia uznać. Nie wiem po co tu się w ogóle wypowiadasz jak ciebie temat nie interesuje i nie chcesz zrozumieć, że niektórzy mieli bardziej przesrane problemy.
  • Odpowiedz