Wpis z mikrobloga

@miodeksmrodek: Wiesz jaki jest dalszy ciąg historii?
-Typ nagrywa filmik jak bardzo w dupie ma komentarz Grety
- kilka godzin później puk puk do drzwi "uszanowanie kierowniku tu policja"
- typ zostaje aresztowany pod zarzutem gwałtu i handlu ludzi
- policja tłumaczy ze namierzyła typa po opakowaniu z pizzy jakie miał na filmiku kierowanym do Grety
- mózg #!$%@?
Samo sformułowanie określa posiadanie małego penisa jako coś wstydliwego, niemęskiego.


@DEJW88: To jest zwykła konsekwencja sapania się do nastolatki, kreując się na milionerem i samca którego nic nie rusza i jest ponad wszystkim. On jest tak męski jak Tiger Bonzo gdy straszył hejterów
@NoblePhantasm: Tak, ale nadal wybiórczość lewicy mnie bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak pisałem, ja problemu z takim sformułowaniem nie mam, ale wedle opinii lewicowych ekstremistów jest to bodyshaming, który tak mocno piętnują, a część z nich mimo to tego broni. Podwójne standardy.
@DEJW88: Ale to ta Greta jakoś opowiadała się za zakazem wyzywania ludzi? Jak ktoś jest pacyfista to ma płakać jak zobaczy informację w mediach że typ #!$%@?ący bronią w kierunku policji został postrzelony czy jak? Pewnie gdyby wyzwała jakiegoś nieznanego 10 latka to byłaby hejtowana ale typ oberwał pomimo tego że sam zaczął
@DEJW88: No dlatego zadałem drugie pytanie. Mają ją cancelowac bo nigdy za tym nie optowała czy o co chodzi? A może niemnogą wyrażać aprobaty bo gość który wyzywa kobiety od podludzi został zgaszony jak pet publicznie? Niby jak nie popierasz przemocy to przecież nie możesz oddać zbirowi który cie atakuje takie są prawa ulicy prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No dlatego zadałem drugie pytanie. Mają ją cancelowac bo nigdy za tym nie optowała czy o co chodzi? A może niemnogą wyrażać aprobaty bo gość który wyzywa kobiety od podludzi został zgaszony jak pet publicznie? Niby jak nie popierasz przemocy to przecież nie możesz oddać zbirowi który cie atakuje takie są prawa ulicy prawda


@NoblePhantasm: Mogą być krytyczni wobec Tate'a, a jednocześnie jej ripostę określić jako bodyshaming, zgodnie ze swoimi przekonaniami.
@DEJW88: Przecież to jest parafraza zwrotu którego ten łysol sam używał czyli Big Dick Energy a który jest obecny normalnie w żartach albo w środowisko tych spierdonów pua i innych redpillowców od przeszło 10 lat z tym że oni to biorą na poważnie jak ten typ
@NoblePhantasm: Różne sformułowania są obecne w żartach, czy w mowie potocznej, mimo to niektórzy uważają je za dyskryminujące, a "small dick energy" do takowych należy, niezależnie czy była to parafraza wobec osoby określającej się jej antonimem.

Jeśli ktoś mocno walczy z bodyshamingiem, nie powinien bronić takiego określenia.