Wpis z mikrobloga

Dobrych kilka lat nie jadłem w #mcdonalds , wcześniej też bardzo okazjonalnie.

Dzisiaj w trasie znajomi namówili mnie na wizytę w tym przybytku, czemu nie.
Uznałem, że zaszaleję i wezmę ulubioną kanapkę z dzieciństwa (zaraz po cheesie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) czyli McRoyala. Jako, że chciałem też kawę, pani namówiła mnie na zestaw powiększony który kosztował łącznie 29,40 zł.

Gdy zobaczyłem tą psininę w pudełku to myślałem, że pomylili zamówienie i dali mi zwykłego cheesburgera. Nic bardziej mylnego - tak oto prezentuje się legendarny McRoyal z restauracji pod złotymi łukami (w komentarzu porównanie z materiałami reklamowymi).

Na to powinien być paragraf.

#gotujzwykopem #jedzenie #zalesie

PS
Dobre nie było, gorące też nie, za to zabiło głód na 15 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ATAT-2 - Dobrych kilka lat nie jadłem w #mcdonalds , wcześniej też bardzo okazjonalni...

źródło: comment_1672402523c3TMC7hhgkWBaR7Dof8hT9.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Czytając komentarze mam wrażenie, że ludzie przyzwyczaili się do jawnego dymania ich w dupsko do tego stopnia, że jeszcze sami tego bronią. Jeszcze te komentarze, że przecież od zawsze tak jest i że odkryłeś, jak działa świat.
  • Odpowiedz
@ATAT-2:
Ja podobnie. Bylem se niedawni w maku i #!$%@? w końcu tego słynnego drwala
W smaku taki se. Ujdzie, ale suchy strasznie. By się przydał jakiś sos jeszcze albo ogorasy czy coś.
No ale całkiem sycący (bo tam ten skażony ser jest też)
  • Odpowiedz
@lktr1: moim zdaniem to nadinterpretacja, powiedział bym raczej o maniakach/psychopatach ale tak naprawdę zakończenia tych filmów niczego nie wnoszą.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: W maku nie jadłem ze 2-3 lata. Żarcie dobre w smaku, ale dawać tyle kasy za taki kotlet to wolę pizzę czy kebsa 50cm sprawdzonego za 25zł i się najem.
  • Odpowiedz
@ATAT-2 ale sie do Ciwbie wykopki makowe przywalily XD tez tam nie jadlwm od kilku lat i z pol roku temu poszedlem na jakas kanapke za 20 zl i tez myslalem ze mi jakas uboga wersje czisburgera dali
  • Odpowiedz
@ATAT-2: popularność maca i KFC to dla mnie jedna z wielu kezych zagadek współczesnego świata.

Dam się skusić raz na rok - dwa i zawsze to jest fatalne rozczarowanie. A kiedy nie przechodzę obok jakiegoś maca, to zawsze kolejki w opór.
  • Odpowiedz