Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tldr: Chce kartę kredytową nie mając pracy

Czy jest szansa, żeby dostać kartę kredytową PKO BP Mastercard Platinum jeśli we wniosku zadeklaruję, że nie mam aktualnie żadnych dochodów, ale mam dużo oszczędności w EUR na koncie w innym kraju europejskim?

Potrzebuję tej karty wyłącznie po to, żeby mieć tanio ubezpieczenie podróżne na cały rok i chcę jeździć po świecie z oszczędności, nie pracując.

#pkobp #mastercard #kartakredytowa #banki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63aec7b1f96c7de8338b05ef
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Tldr: Chce kartę kredytową nie mają...

źródło: comment_16724018983SZCX0FS2V40ioruvzMUt3.jpg

Pobierz
  • 8
ZdrowaGrażyna: No tak średnio na jeża bez pracy i starać się o karte kredytowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) sęk w tym, ze taka karta to nie studnia bez dna i wydane pieniądze trzeba później zwrócić XD kolejna sprawa karta platinium to karta dla osób, które mają najwyższe dochody. Dla zwyklego Kowalskiego będzie standardowa karta kredytowa proporcjonalna do jego zarobków - bo tak to działa, in wyższe masz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak przeniesiesz te dużo euro do nich to jest szansa. Inaczej nie. Weź też pod uwagę że prawdopodobnie musisz mieszkac w Polsce i max długość podróży to 60dni. Obstawiam że lepiej i taniej będzie ci kupić normalne ubezpieczenie i do tego pp jak ci zależy ;)