Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wraz z przyjaciółką, z którą przyjaźnie się już od ponad 4 lat, chcemy wynająć mieszkanie. Od roku jestem w związku i moja akutalna dziewczyna studiuje na dziennych i będzie się dopiero bronić w 2024 i narazie nie stać ją na wspólny wynajmem.
Ja i przyjaciółka, o której na początku była mowa, razem studiowaliśmy ogólnie w skrócie mamy bardzo dobry kontakt, ale nigdy nie patrzyliśmy na siebie jako obiekty seksualne, serio traktuje ją jak siostre. Oboje do pracy mamy 35 km więc taki wynajmem do miasta byłby naprawdę ratunkiem.
Moja dziewczyna studiuje i mieszka w przeciwnym kierunku i to kolejne 30 km. Sam plan bardzo średnio jej się podoba, żebym się przeprowadził z moją kumpelą, choć ją poznała i wie że nie ma o co się martwić.
Jak mogę ją przekonać, żeby jednak się zgodziła na moją przeprowadzkę? Wszytko już wstępnie ustaliłem, że bedizemy się widzieć raz w tygodniu, w każdy weekend + w wolne czy to ja czy ona by przyjeżdżała.
Opcja ma być tylko i wyłącznie dopóki nie skończy studiów, po jak złapie pracę to znajdziemy coś dla siebie.
#pytanie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ae3c42f96c7de8338af720
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 25
  • Odpowiedz