Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logytaze: Ja właśnie myślę że i na Twitter i Wykop większość jednak nienawidzi tego typa. Dlaczego? Ja osobiście nie rozumiem. Czasami #!$%@? odklejone rzeczy - może to właśnie jego sposób na zdobycie rozgłosu. Zgadzam się z nim jednak w kwestii że społeczeństwo jest zepsute przez social media, większość młodych scrolluje bez namysłu TikTok, IG, Twittera dzięki którym media programują im co mają myśleć. W wielu swoich filmach namawia do samodyscypliny, zaczęciu
Przecież to tak abstrakcyjnie brzmi.


@WebDevIsMyPassion: Dla kogoś kto nie słyszał o takich przypadkach, nie siedzi w temacie i jest ignorantem to tak.

Nie takie rzeczy przypadkiem wyciekały w IT na fotach czy wideo i to w śród bardziej ogarniętych ludzi niż głupi celebryta z tt.

Druga sprawa to przeczytaj wyżej co napisałem wyżej zer zrozumieniem. Dla mnie to jest prawdopodobne, za to nigdzie nie napisałem, że to jest pewne. Trzeba
Mnie jeszcze #!$%@? to, że wykopki twierdzą, że to Julki wymyśliły, że jak ktoś się flexuje wielkimi samochodami to ma małego fiuta. Od zawsze pamiętam że się tak mówiło, ale nie, Julki teraz xD
@Logytaze: Ja właśnie myślę że i na Twitter i Wykop większość jednak nienawidzi tego typa. Dlaczego? Ja osobiście nie rozumiem. Czasami #!$%@? odklejone rzeczy - może to właśnie jego sposób na zdobycie rozgłosu. Zgadzam się z nim jednak w kwestii że społeczeństwo jest zepsute przez social media, większość młodych scrolluje bez namysłu TikTok, IG, Twittera dzięki którym media programują im co mają myśleć. W wielu swoich filmach namawia do samodyscypliny, zaczęciu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WebDevIsMyPassion: I zgodzę się, czasami #!$%@? od rzeczy ale czy ktokolwiek mówi 100% rzeczy z którymi się zgadzamy? Moim zdaniem to że namawia młodych do samodyscypliny, do zaprzestania scrollowania social media bezmyślnie i wzięcie się za siebie tłumaczy inne kontrowersje dzięki którym dostaje rozgłos. Zresztą trzeba filtrować informacje i wyrabiać sobie własne zdanie:)
@Kryspin013: Komenda też miał zarzuty za gwałt, został nawet oskarżony co okazało się nie prawdą. Może ochłoń trochę i poczekajmy na to aż zostanie skazany.


@WebDevIsMyPassion: Typie, sprawa komendy działa się w Polsce a całość to w zasadzie była sprawa polityczna by minister sprawiedliwości pokazał jak on silną ręką państwo naprawi.
@Kryspin013: To nie neguje faktu że został oskarżony niewinny człowiek, tak samo może być w tym przypadku.

Sprawa Johnnego Deppa nie działa się w Polsce. Z tego co kojarzę również został oskarżony niewinny człowiek prawda?


@WebDevIsMyPassion: Mordo, ty porównujesz zupełnie dwie różne rzeczy. Piszemy o rzekomym gwałcie vs handel ludźmi. I Depp nie #!$%@?ł przed służbami z kraju xD