Wpis z mikrobloga

@konrado12: tja mi nabilo tyle fejków bo swego czasu kopalem wszystko jak leci na pohybel temu portalowi a tymczasem neuropki milcza i fikolkują gdy im fejk pasuje do narracji tak jak ten z kreta tuberk
  • Odpowiedz
@Kryspin013: swoją drogą nedznym czlowiekiem jesteś po tym jak ci pisałem o tym poscie ale widać zapiekło więc musiałeś swoje 3 grosze zapodać. a już cie prawie szanowałem jak mi prawie racje przyznałeś¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kryspin013: swoją drogą nedznym czlowiekiem jesteś po tym jak ci pisałem o tym poscie ale widać zapiekło więc musiałeś swoje 3 grosze zapodać. a już cie prawie szanowałem jak mi prawie racje przyznałeś¯_(ツ)_/¯


@Arcyksienciuniu: typ co tutaj mi pisze o kupie, w inny miejscu mnie wyzywa a tam mi kasuje komenty teraz pisze coś o szacunku xD
  • Odpowiedz
@kozackikozak: #!$%@? juz nawet mi nie chodzi o to czy typek faktycznie był uwikłany w jakies sutenerstwo czy inne lewe biznesy i chca go uwalić czy chca go uwalic bo ludzie go sluchają i maja go za idola a typ glosi takie farmazony i lansuje szkodliwe zachowania.
Ja po prostu #!$%@? nie rozumiem jak mozna tego typa bronic czy nawet po prostu lubić. Ja #!$%@? to juz nawet Peterson potrafi czasami
  • Odpowiedz