Wpis z mikrobloga

prawiczej

twoja matula mowila co innego

@SmakoszKotow: nie wiem, nie uwazam twittera za jakies istotne zrodlo wiadomosci. Politycy i aktywisci to gnidy ktore non stop kalkuluja i nie boja sie wrzucic fake albo zrobic gownoburze z byle powodu.
@Qbon1802: @Satan696: @Kempes: @davoid: @earthvision:
To nie jest żaden breaking news, tylko zupełna oczywistość dla każdego, kto uważnie śledził jego prezydenturę. Trump nie tylko planował ale próbował wyprowadzić USA z NATO i musiał zostać powstrzymany przez m.in. sekretarza obrony Jima Mattisa. Tak naprawdę to nawet się z tym nie krył, o czym pisał Bob Woodward w pierwszej książce o Trumpie. Dodam, że Donald później udzielił mu kilkunastu
Reszta o pozwoleniu Rosji na ekspansję to już opinia Boltona, bo Trump nic takiego nie powiedział ale łatwo przewidzieć co by się stało po wyjściu przez USA z NATO.


@Prezydent-Camacho: USA zostalo w nato a i tak Rosja probowala, to chyba jednak zle swiadczy o NATO ew partnerach europejskich(niemcy, francja) ktore ewidetnie zrobily slaba robote.
via Android
  • 4
@Satan696 uuu... wycieczki osobiste się zaczynają. Dziecko drogie, taki prawacki dzban jak ty to tylko może u mnie wywołać swoimi wpisami uśmiech politowania nad swoją osobą ( )
Ja nie wnikam w dyskusji czy masz dziewczynę czy chłopaka, a może jesteś sam, po prostu jesteś typowym prawackim mentalnym dzieckiem, które nie zasługuje na odrobinę uwagi.