Wpis z mikrobloga

Jaki #!$%@? wieczorek? Jest godzina 6:00, to poranek, a nie wieczorek !

Ale ja tutaj w innej sprawie: bardzo lubiłem ten tag, jego content ale też jego inne warstwy (jak np.: humorystyczno-filozoficzno-detektywistyczną). I mimo, że czasami nie mogłem powstrzymać face-palma na niektóre teorie tutaj wypisywane,to dało się to jako przeżyć.

Natomiast to, co tu się teraz się dzieje, ma wyraźnie charakter sabotażowy. Kilka nicków wypisuje wciąż to samo w niby-śmiechowej albo niby-oburzonej formie: wysrywy o seksie z kuzynem,
szpilkach, wałkowanie nonstop wkręty z mikroblogiem+ i inne wpisy mające wyraźnie na celu jedynie zaśmiecanie wątku.

To już nie jest głpota, niewiedza, brak mądrości życiowej, czy nieogarnianie tematu. Za długo w internetach siedzę, żeby nie widzieć, że to jest zaśmiecanie z premedytacją.

Nie wiem szczerze mówiąc, jak to na wykopie jest z moderacją ale jeśli ta nie działa, to proponuję przynajmniej nie karmić śmieciarzy.
#iwonawieczorek
  • 4
@ImHungry wykopki się poczuły w roli detektywów i myślą że ich teorie bierze na serio AX, posty/wymysły wykopków to mogą czytać co najwyżej strimerzy z #famemma albo Grażynki na FB/pudelku, wielce oburzeni że ktoś na portalu ze śmiesznymi obrazkami robi sobie jaja XD