Wpis z mikrobloga

Abstract:
Posiadanie przystojnego kolegi może substancjalnie polepszyć życie przegrywa.

Uprawiam pewien sport w miejscu, gdzie jest spora grupa sympatyków tej dyscypliny.
Jestem w tym bardzo dobry, być może najlepszy w okolicy. Ludzie tam się poznają i socjalizują, ale ja jako że jestem przegrywem i do tego #schizoid no to nie mam żadnych znajomych i nie gadam z ludźmi.
Oczywiście juleczki skanują moją mordę i szybko robią ten słynny grymas twarzy, który pewnie znacie.
Ale dzisiaj było inaczej, spotkałem tam mojego bardzo dobrego kolegę z dzieciństwa, który też bawi się w ten sport i też jest w to bardzo dobry. Chłop jest 7/10, taki typ umięśnionego miśka + 10/10 skill socjalny, laski od 15 latek po 50 lat same do niego zarywają.
No i dość długo gadaliśmy, śmialiśmy się, generalnie kolega przebywał ze mną dłużej niż z resztą grupy,
juleczki nas widziały razem.
i co?
I nagle te same juleczki, które przed chwilą mną gardziły nagle się do mnie uśmiechały a inni ludzie zaczęli się do mnie odzywać sami,
Wystarczyło, że na chwilę wszedłem w aurę topowego samca i dostałem walidację społeczną XD
Życie ta coorva

#przegryw
#blackpill
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
I nagle te same juleczki, które przed chwilą mną gardziły nagle się do mnie uśmiechały a inni ludzie zaczęli się do mnie odzywać sami,


@analboss: spokojnie liczą tylko że przez kontakt z tobą dostaną się do łóżka chada nic więcej