Wpis z mikrobloga

Mireczki mam spory problem, moja dziewczyna jest bałaganiarą i nie przeszkadza jej syf.
Ja wychowywałem się w domu w którym moja matka miała #!$%@? na punkcie sprzątania, pracuje jako sprzątaczka i w domu był zawsze błysk.
Mojej dziewczynie nie przeszkadza bałagan w kuchni, potrafi coś przynieść postawić na stole i to będzie leżało dwa dni aż nie zwrócę uwagi. Tyle złego, z plusów to cudowna dziewczyna która mi swietnie gotuje i wszystko organizuje wyjazdy wyjścia itp jest mega inteligentna.
Bardzo ją kocham ale mam po matce tego #!$%@? na punkcie sprzątania i jak widzę że kurier przywiózł jakąś paczkę to karton od niej potrafi leżeć w przedpokoju kilka dni a ja nie chcę po niej sprzątać bo mnie to #!$%@? bo ona robi straszny sajgon
#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 25
@Operator_imadla: a powiedz mi proszę dlaczego Ty nic nie organizujesz, tylko ona? Skąd się bierze śmiałość w facetach do tego by siedzieć, pierdzieć w stołek w czasie gdy dziewczyna poświęca czas na wymyślanie wszelkich atrakcji dla waszej dwójki?
gdy dziewczyna poświęca czas na wymyślanie wszelkich atrakcji dla waszej dwójki?


@costusmierdzi: facetowi nie potrzeba dużo wymyślać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Fikuśna bielizna i starczy.

Skąd się bierze śmiałość w facetach do tego by siedzieć, pierdzieć w stołek

Jesteśmy w końcu zwieńczeniem stworzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
ile można


@costusmierdzi: długo ( ͡º ͜ʖ͡º)
A najlepsze, że można powtarzać.

A poza seksem fajnie byłoby coś razem robić

Są różowe, które się tylko do tego nadają.
Razem można na przykład patrzeć jak farba schnie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
a co z tymi które nadają się też do innych rzeczy?


@costusmierdzi: to się robi inne rzeczy
Np. można patrzeć jak ona gotuje, zmywa, odkurza ((oo))

Serio ta sama bielizna tak samo Cię kręci za 1 jak i za 100 razem?

Zdradzę Ci sekret.
Jest różna bielizna, można ją zmieniać i są różne pozycje :)
gość po prostu operuje takim językiem.


@Polnischefuhrer: ja wiem, co znaczy #!$%@? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Nigdzie nie napisałam, że to jakaś przemoc domowa, ale uważam, że nawyki wpojone mu przez matkę nie do końca są zdrowe i powinien zluzować majty.